Презентація “Особливості юридичної освіти у США”

юридична освіта у США

юридична освіта у СШАУсіх, кого цікавить юридична освіта, запрошуємо на презентацію “Особливості вступу на юридичні програми у США”, яку проведе Леслі Фрідман, директор програм юридичного факультету університету Drexel у США (Drexel University School of Law).

Презентація пройде 26 вересня у трьох місцях:

о 9:30 у приміщенні Європейського університету (бульвар академіка Вернадського, 16 В) о 13:00 у приміщенні Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) о 18:00 у приміщенні Американської бібліотеки імені Віктора Китастого Національного університету “Києво-Могилянська Академія” (вул. Волоська 8/5, корпус 4 кімната 116)

Пані Леслі дасть відповідь учасникам семінару на наступні питання:
• Що являє собою магістр права (LL.M.)?
• Чому варто отримань ступінь магістра права у США?
• На що сподіватися, навчаючись в юридичній школі?
• Як подати заявку на отримання ступеня магістра права?
• Особливості LL.M. програм та юридичних шкіл у США.

Ви матимете нагоду ознайомитися із особливостями юридичних шкіл, а також дізнаєтесь, як краще підготуватися до вступу.

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі більш, ніж 450 центрів по всьому світу, що надають точну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводять консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS. Американські Ради застосовують свій досвід на створенні та втіленні програм академічних обмінів, професійних тренінгів, розробці навчальних планів та тестів, а також наданні технічної допомоги та консультаційних послуг з питань освіти у США.