Яскраві кольори в інтер’єрі

Яскравий інтер'єр

Яскравий інтер'єрЩоб привернути увагу і надати оригінальномого вигляду простору будь-якого приміщення частенько використовують яскраві фарби. Але варто пам’ятати, що перед використанням яскравих фарб треба все добре продумати. Найбільш поширеними кольорами, що прикрашають інтер’єр, вважається червоний, жовтий, помаранчевий, блакитний, зелений.

Постійне роздратування нервової системи може викликати велика кількість червоного кольору, тоді як мала кількість червоних плям може використовуватися як тонізуюча дія. Спершу дизайнери радять розташувати в інтер’єрі декілька червоних подушок або червоний торшер. Якщо подібні зміни не будуть створювати дискомфорт, то можна продовжити експерименти з червоним кольором.

Червоний колір добре підходять людям, що є лідерами по життю. Вдалим застосуванням червоного кольору вважається його розташування у вітальні, холі, передпокої, кухні. Для спальні підійдуть приглушені тони червоного кольору.

Для створення відчуття бадьорості і радості рекомендується використати жовтий колір, але не треба старатися в цьому напрямі. Жовтий колір можна змішати з теракотовим, білим, зеленим, блакитним. У такому поєднанні жовтий колір не дратує, а навпаки заспокоює, граючи роль своєрідного антидепресанту. Жовтий колір, як правило, потрібний в приміщеннях, де мало природного світла або проходить активна діяльність. Це може бути кабінет або кухня, вітальня або передпокій.

Колір радості, помаранчевий, також може тонізувати. Говорять, помаранчевий – колір оптимістів неабиякої натури. Він здатен сприятливо впливати на нервову систему. Цей колір буде доречний у ванні, передпокої, вітальні. У кухні він також може бути. Соковитий відтінок помаранчевого покращує апетит.

Для створення відчуття заспокоєння, релаксації і зняття нервової напруги в інтер’єрі застосовують властивості зеленого кольору. Зелений колір покращує імунітет, нормалізує сон, заспокоює біль. У будь-якому приміщенні можна використати майже усі відтінки представленого тону.

Для створення почуття простору і легкості використовується блакитний колір. Цей колір здатний подарувати натхнення і позбавити від безсоння. Як правило, блакитний колір прикрашає спальню, дитячу, ванну.

P.S. Иногда во время карнавалов и разных праздников люди используют специальные масляные краски для лица киев будь то или одесса, заказать можете их прямо в интернете. Набор красок содержит 7 основных цветов – от красного, желтого до синего и зеленого.