Яких чоловіків не люблять жінки?

У тебе проблеми з жінками, в той час як у друга все чудово? Можливо, ти саме той тип чоловіка, який відлякує представниць протилежної статі.

Певні типи чоловіків можуть приваблювати жінок або відлякувати. Особливо актуально це на стадії знайомства. Нижче написані чоловічі риси, які можуть відлякувати жінок. Знаючи їх, ви зможете створити приємне перше враження.

1. Потребує вашої уваги

Він дуже емоційний, ділиться з вами всіма своїми переживаннями і почуттями. Він постійно сумнівається в собі, йому потрібно чути, що між вами все добре, що в нього гарна робота, друзі і т.д.

Сексуально привабливими у чоловіків є такі риси характеру, як впевненість і незалежність. Жінка прагне сильного духом чоловіка, тому ваша сентиментальність може відлякати її на стадії знайомства.

Але, як відомо, жінки істоти суперечливі їм одночасно подавай дві протилежні якості. Ваша душевність стане вашим козирем, коли ви зблизилися і трохи розвинули відносини. Тоді можете розмовляти по душам скільки завгодно, жінка буде навіть прагнути дізнатися, що у вас в думках і на серці.

2. Передбачуваний

Нудно спілкуватися з чоловіком, який завжди діє за шаблоном і ніколи не робить жодних сюрпризів. Непередбачуваність і дух свободи приваблюють жінок, тому вони так часто віддають себе в руки «поганих хлопців».

Це не означає, що ви повинні стати «поганим хлопцем». Просто будьте різним, змішуйте передбачуваність і непередбачуваність. Наприклад, несподівано зателефонуйте і запросіть її на вечерю або на прогулянку.

3. Зарозумілий

Він говорить про всіх інших людей так, як ніби вони гірші та дурніші, грубий з тими, кого він вважає нижче себе.

Жінка оцінює чоловіка по тому, як він спілкується з оточуючими. Таким чином, вона передбачає, як чоловік буде спілкуватися з нею при їх більш тісному знайомстві.

Якщо хочете зробити позитивне враження на жінку, проявляйте до оточуючих більше поваги. Пам’ятайте, вона спостерігає за вами.

4. Невихований

Він відверто розглядає інших жінок у її присутності, може навіть пофліртувати. Це його ніскільки не бентежить. Він може розповідати про свої минулі перемоги на любовному фронті. Загалом, все це говорить про те, що він не поважає жінок.

Така поведінка не сподобається жінці, як на стадії знайомства, так і на стадії серйозних відносин.

5. Жадібний

Він запрошує жінку на побачення і тонко натякає, що непогано б розплатитися кожен сам за себе. Він зайвий раз не розщедриться на букет квітів і завжди замовляє дешеве вино. Вже з першого побачення жінка почуває себе в режимі жорсткої економії.

Слова економія і бюджет, не дуже доречні на першому побаченні. На стадії залицяння жінка повинна відчувати себе особливою, інакше нічого не вийде.

6. Сперечальник

Будь-яку бесіду він перетворює в словесну баталію. Жінка при цьому відчуває себе не затишно, їй доводиться захищатися, думати над тим, що вона говорить. Спілкування з любителем посперечатися – це стрес.

Якщо у вас є така особливість, постарайтеся максимально розслабитися під час побачення, так як бажання починати суперечку у вас виникає через те, що ви нервуєте і не знаєте, що сказати. Попередньо обміркуйте також можливі теми для розмови і питання, які ви можете обговорити з вашою супутницею.

7. Вважає себе завжди і у всім правим

Такий чоловік вважає себе вправі судити інших. З першого ж побачення, він починає вказувати жінці, що вона повинна робити, а чого їй робити не слід. Така поведінка не викликає в жінки нічого окрім почуття роздратування і злості. Якій дівчині сподобається, що її починають вичитувати та ще й на першому побаченні?

Справи, риси, характер і вчинки незнайомої людини, це особиста справа кожного. Якщо вам з першого побачення вже щось не подобається, не продовжуйте зустрічатися з цією жінкою. У кожної людини є переваги та недоліки, з деякимим з них можна змиритися, а з іншими ні. Переробляти іншу людину – це невдячна праця.

8. Жінконенависник

Чоловік такого типу не приховує свого ставлення до жінок, роблячи цинічні й образливі коментарі у відношенні до всієї жіночої статі взагалі, і в сторону своєї супутниці зокрема. Це безперечно єдина з усіх чоловічих якостей, яка стовідсотково викличе негативну реакцію у будь-якої жінки. Якщо ви жінконенависник, навіщо вам взагалі ходити на побачення? Щоб ще раз переконатися в своїй правоті або в надії знайти свій ідеал? Якщо ви все-таки хочете знайти свою половину, то вам доведеться відкинути ілюзії (ідеальних людей не буває), і змінитися самому, стати терпиміше.

Висновок, як завжди очеведний, будь самим собою з жінками та не намагайся вдавати когось іншого.

Якийсь новий інтернет-магазинчик книг. Відмінний книжковий інтернет магазин в Києві. Так просто і швидко купити книгу!