Які троянди подарувати?

троянди

троянди Сильна половина людства любить балувати обожнюваних жінок квітами. Від вікової категорії, залежить колірне рішення букета. Маленьким дівчаткам підійдуть білі троянди, юним панночкам – троянди пастельних відтінків, молодим дівчатам – червоні, молодим жінкам – багряні, а пані бальзаковского віку і старше – темно-пурпурні.

Це пов’язано з символікою кольорів. Яскраво-червоний символізує любов, повагу. Рожевуватий – молодість і цнотливість. Попелястий колір – обопільну любов. Білуватий відтінок – невинність. Сонячний тон – радісний настрій і гармоніює з іншими відтінками кольорів. Приписування негативного сенсу жовтому кольору безпідставно. Помаранчевий – натхнення. Бузковий – миттєву симпатію.

Приглушені тони композицій означають дружні стосунки, насичені, – згуртованість. Яскраві троянди, що не розпустилися, символізують юність, бліді – дитячу чистоту. Поєднання яскраво-червоних і сонячних відтінків у букеті підкреслить урочистість, композиція помаранчевих і сонячних відтінків натякне про пристрасть. При сумних обставинах віддають перевагу темним трояндам.

Одинична квітка, що розпустилася, розповість про любов, у бутоні – про боязкі почуття. Квіткова композиція з троянд, що розпустилися, виявляє повагу. Листя у букеті вкаже на перспективи. Троянди без шпильок – про усунення перешкод. Якщо троянда має дві голівки – це вкаже на таємничість.

P.S. Сейчас модно и удобно покупать все в интернете, даже цветы с букетами. Голландская роза по супер низкой цене позволит вам скомпоновать огромный букет, способный удивить любую девушку. Хотя, конечно, многие не зря говорят, что главное внимание.