Як заробити студенту за кордоном в стінах коледжу?

У молоді, яка поїхала вчитися за кордон, часто теж бувають проблеми з наявністю грошей на кишенькові витрати.

Добре, якщо вдалося виїхати на навчання в країну, де студенти мають право поєднувати навчання з роботою, де це не заборонено. Навіть якщо ви поїхали на каникулы в США все одно може статися що вам будуть потрібні зайві гроші.

Саме для такого випадку ми і зібрали поради з варіантами заробітку і можливостями отримати корисні навички для подальшого працевлаштування та кар’єри.

Причому, ці варіанти підійдуть для тих студентів, які хочуть заробляти в стінах коледжу.

1 варіант – влаштуватися асистентом в одному з адміністративних відділів коледжу на неповний робочий день
Робота зазвичай полягає у виконанні обов’язків секретаря, особистого помічника або офіс-менеджера. Така робота – відмінна можливість удосконалити організаторські навички.

2 варіант – влаштуватися асистентом викладача
Це дозволяє брати участь в семінарських заняттях. Така форма роботи дозволить не тільки заробити гроші, але і дізнатися більше про викладацької діяльності, а якщо вийде, то залишитися працювати в коледжі після завершення навчання.

3 варіант – репетиторство
Тут все мало чим відрізняється від аналогічної роботи в Україні. Якщо є знання, а ви вмієте ними ділитися, пропонуйте свої послуги іншим студентам. Правда, спочатку встановіть критерії оцінки своїх консультацій і погодинну оплату.

4 варіант – грейдерство
Робота грейдером буде цікава тим, хто любить оцінювати роботи груп, які складаються з великого числа учнів. Грейдером можна працювати в онлайн-школах або на курсах.

5 варіант – робота інструктором з фітнесу, танців, йоги і т.д. в студентському містечку
Цей варіант підійде тим студентам, які самі ведуть активний спосіб життя, багато знають про правильне харчування, про навантаження, люблять займатися спортом або танцями.

6 варіант – дистанційна робота (копірайтинг, фріланс)
Цей спосіб підходить тим, хто любить писати, вчиться на журналістів, філологів або веде власний блог. Підробіток можна пошукати на наступних ресурсах – Freelancer.com, elance.com тощо.

7 варіант – робота для тих, хто не боїться громадське навантаження, – комендант гуртожитку
Студенти, які вибирають цей вид працевлаштування, отримують ще й пільги, наприклад, безкоштовну кімнату в гуртожитку, харчування, а іноді і безкоштовно навчаються.

8 варіант – для доброзичливих і активних
Студенти, які люблять спілкуватися, бути в центрі уваги, можуть працювати місцевим гідом, екскурсоводом по студмістечку.

Звичайно, всі ці поради для щасливчиків, які здобувають освіту за кордоном.