Як забути кохання? Це можливо?

Між вами все закінчено – це завжди важкий момент у житті, особливо для тих, кого кидають. Можливо краще розлучитися досить різко, висловивши все своєму партнерові і постаратися зненавидіти його. Тоді можна уникнути страждання і жалю від втрати. Але потім можна пошкодувати, таким вчинком ти відкидаєш не тільки людини, але і всі прекрасні моменти, які пережили разом, всю вашу історію кохання. Цим ти відрізаєш частину свого життя і навіть шматочок себе. А біль від подібної втрати може стати ще сильнішим.

Неможливо якось класифікувати процес розставання. Для кожної пари він свій, особливий. Хтось довго чіпляється за останню надію, що все ще можна налагодити і врятувати. Хтось вважає за краще відразу «спалити мости» і припинити будь-які зустрічі і розмови з колишнім коханням.

Вперед, тільки вперед!

Ось і дописана остання глава вашої історії кохання. Як тепер жити далі? Всі знають, що час лікує. І це дійсно так. Поступово біль вщухне і зникне зовсім. І тільки ми самі можемо допомогти собі в цьому. Головне – пережити цей період. Пережити розрив відносин – значить прожити, не соромлячись висловлювати свої емоції, не закриватись у собі, виношуючи цей біль. Адже все накопичене може одного разу прорватися назовні і тоді буде особливо важко впоратися з тим, що вже начебто й не існує і давно повинно бути забутим. Якщо тобі погано, не приховуйте цього, особливо від близьких людей. Говори з ними, дай волю сльозам.

Важливо позбутися почуття провини і не звинувачувати нікого. Для цього важливо зрозуміти справжні причини вашого розриву і постаратися прийняти їх. Це допоможе вам змиритись з ситуацією, що склалася, допоможе перегорнути сторінку і почати нову главу, у якій не повинно бути місця для каяття!

Якщо ти так і не усвідомлюєш причин розставання або не можеш пробачити себе або колишнє кохання, то буде дуже важко йти далі. Ти постійно будеш повертатися до цієї історії, запитуючи себе: «Ну чому це трапилося зі мною?». І це буде постійно завдавати болю. Рано чи пізно період “жалоби” закінчиться. Життя триває! Ви вже не разом… Тут і ніби свобода! Ти можеш зайнятися давно закинутим хобі або частіше бачитися з друзями, які були мало цікаві колишньому коханню. Саме час більше уваги приділити кар’єрі або взятись за навчання!

Буває, що після розставання ми не наважуємося виходити «в люди», тому що нестерпно відчувати співчуття і чути питання родичів і друзів: «Як, ви розлучилися? Але чому?», «Як шкода, ви були такою хорошою парою». І якщо вам боляче про це говорити, просто скажіть: «Так, ми розлучилися, і я поки не хочу це обговорювати». Близькі люди вас обов’язково зрозуміють і підтримають. Проходить час, ти цілком задоволений своїм життям. Можливо, у тебе навіть хтось з’являється. Історія ваших відносин залишилася в минулому. Але одного разу ви можете зустрітись випадково на вулиці і поговорити на загальні теми. І на прощання хтось з вас скаже: «Ну я подзвоню як-небудь? Посидимо, поговоримо?». А справді, чому б і ні? Адже ви все-таки не чужі люди…

Проте, все не так просто. Ваше спілкування може сколихнути біль від втрати. Варто подумати, а чи не буде це самообманом, чи немає у тебе надії на відновлення стосунків? Якщо ти ловиш себе на такій думці, не варто сподіватися, що впораєшся зі своїми почуттями. Краще не давай їм приводу, щоб не пережити заново гіркий розрив.

Все ж таки обирати тобі. Я ж писав, що порадити іншій людині в цьому питанні складно, а точніше дуже важко дати корисну пораду. Не сваріть мене дуже за цю статтю, але знайте, що справжнє кохання не забути ніколи і годі вже шукати відповіді в інтернеті ;)

Комплектные трансформаторные подстанции КТПГС 1000 для городских электрических сетей.