Як висушити килим?

висушити килим

висушити килимБагато людей затоплювали сусіди або у будинку проривало трубу. І страждають в таких ситуаціях нерви і улюблений килим. Якщо нервові клітини вже не відновити, то щодо килима можна посперечатися. Головне не затягувати і зробити все правильно.

Перше, що треба запам’ятати – не слід переносити килим в розпрямленому виді. Ввібрана волога надає килиму ваги, після чого він може стати розтягнутим. Тому переносити його треба тільки в скрученому стані. Під час скручування необхідно накладати на ворс суху білу тканину, наприклад, простирадл. Не рекомендується залишати мокрий килим в такому стані більше півтора годин. Інакше ви можете безповоротно зашкодити вашому килиму. Під час згортання не треба ходити по мокрому килиму, щоб на ньому не з’явилися деформації і бруд.

Для прискорення процесу сушки, можна використати пилосос з щілинною насадкою. Перед цим видаліть усі надлишки води з-під килима і поряд з ним. Рухати насадку треба в одному напрямі, наприклад, зверху вниз.

Після сушки килима пилососом, покладіть на ворс чисті простирадла і згорніть його. Потім видаліть воду з вивороту килима все тим же пилососом. Міняти простирадла рекомендується кожну годину. Через декілька таких змін, можна приступати до просушування килима.

Щоб прискорити процес сушки, можна скористатися кондиціонером, з функцією осушення повітря. Ні в якому разі не треба сушити килим гарячим повітрям, щоб не з’явилися деформації. До речі замовити чистку килиму можна тут chistim.kiev.ua інколи простіше довірити роботу професіоналам.

Якщо на вулиці літо і суха тепла погода, то можна викласти килим під навіс. Рекомендується заздалегідь підготувати майданчик: викласти простирадла, убезпечити місце від попадання сонячних променів. Простежте, щоб килим не стикався з незабарвленими або металевими ділянками.

Коли в килимі залишиться приблизно 20% рідини, можна його повісити. Бажано вивішувати килим на 2 перекладини, щоб вітер міг обдувати його з усіх боків. Це прискорить процес сушки вашого килима.