Як правильно зробити пропозицію

Свята багато не буває! Саме ця модна тенденція, підштовхує молодих людей на пропозицію руки, серця і гаманця на Різдво, Новий рік або День народження улюбленої.

Пропозиція – ритуал або етикет?

Кожен ставиться до цього по-своєму. Можна вдатися до ритуалів минулого, а можна просто скористатися порадами старших і зробити пропозицію відповідно до правил етикету.

Мета молодої людини – пропозиція повинна запам’ятатися. Причому не просто запам’ятатися, а так щоб потім про нього правнуки своїм онукам розповідали. Не просте завдання, правда?

Пропозиція за всіма правилами

Так, і тут правила ніхто поки що не відміняв. Якщо не бажає осоромитися в найвідповідальніший день свого життя, то візьміть на озброєння наступну інформацію.

1. Інформуємо батьків. Раніше було модно запитувати дозволу батьків, а тепер їх просто ставлять перед фактом. Як проінформувати, причому тактовно, батьків нареченої? Запросіть їх на спільну вечерю, і в доброзичливій формі повідомте їм про свої найбільш серйозні наміри. Якщо наречена не спілкується з батьками, то це пункт сміливо і без докорів сумління, пропускайте.

2. Самостійний вибір кільця. Тут існує ризик помилитися з розміром, але чого тільки не зробиш заради романтичного сюрпризу. Хочете бути приголубленим нареченим і чоловіком? Тоді купуйте кільце для нареченої самостійно. Обов’язково вибирайте золотые обручальные кольца знаючи розмір улюбленої, інакше можна потрапити в неприємну ситуацію в найбільш хвилюючий момент.

3. Плануй! Ретельно продуманий план, ще нікого не підводив. Бувають ситуації, коли все йде не за планом і для цього у тебе, повинні бути запасні пункти. Основою плану, повинен стати вибір відповідного моменту.

4. Будь офіційним. Можливо це пафосно або старомодно, але дівчата просто без розуму від стандартної фрази “Ти вийдеш за мене заміж?”. У момент проголошення цієї фрази, ти повинен бути серйозний, як герой американського бойовика перед нападом.

5. Підготуйся до несподіваного відповіді. Дівчата взагалі дуже непередбачувані істоти, тому відповідь не завжди може бути ствердною. Настрій себе на те, що ти цілком можеш почути відмову або сумнівне “Мені потрібен час.”