Як поводитися після інтимної близькості

Природою закладено, що чоловік і жінка по-різному поводяться після заняття сексом: чоловіки повільно засинають, а жінки навпаки сповнені енергії і життєвих сил. Існує дуже багато анектдотів про те, що чоловік повернувся до стінки і одразу ж заснув. Проте не варто засмучуватися. Декілька порад, які цілком реально можуть зробити приємним час після сексу для обох партнерів.

1. Зробіть партнеру комплімент. Звісно, дівчата люблять компліменти більше, ніж хлопці, але підтримайте свого партнера! Абсолютно всім чоловікам подобається, коли їм говорять, що вони приголомшливі коханці. Оскільки в цьому випадку вони відчувають себе справжніми чоловіками. Саме ваші компліменти дозволять подолати сон чоловіка, тому що погодьтеся, досить важко заснути, коли вас хвалять. До того ж, цим часом можна скористатися і розповісти партнеру про свої фантазії (у крайньому випадку, можна обмежитися описом улюблених пестощів і поз). Тим більше, що під час наступного заняття сексом, він напевно зробить вам ці приємні речі.

2. Зробіть своєму коханому масаж. Не зважаючи на те, що це прекрасний спосіб продовжити тілесний контакт, все-таки не варто торкатися до інтимних частин тіла. За допомогою масажу, можна спробувати знайти інші ерогенні зони партнера. У деяких випадках масаж може сприяти продовженню ночі кохання, тому що такі дотики сприяють кровообігу.

3. Прийміть душ разом. Тим більше, що більшість чоловіків божеволіють від цієї дії). Ще, це прекрасний спосіб повернути збудження. Для початку можна потерти один одному спинку, а вже потім просто постояти обнявшись під струменем води.

4. Притисніть його/її до себе. Це найкращий спосіб контакту після інтимної близькості. Саме в обіймах ви зможете відчути свого партнера. До того ж, не всі чоловіки готові заснути відразу ж після заняття сексом (зверніть увагу, що не всі! я наголошую) Однак, якщо ваш партнер не звик обіймати вас уві сні, то можна зробити наступне: дозволити йому заснути і обійняти його самій. Це найкращий спосіб виразити свою любов і турботу.

Чому лише 4 поради? За логікою має бути п’ята, але її не буде. Ви й самі можете вигадати безліч речей, як продовження. Я тільки поділився з вами деякими ідеями.

Даруйте своїм коханим ніжність, бо вони того потребують!

Консультации, узи, лечение болезней. Советуем вам – лучший гинеколог Киева! Профессиональные специалисты, индивидуальный подход, низкие цены.
Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.