Як боляче!

Боляче… Боляче відпускати тебе, віддавати іншій. Боляче розуміти, що ти обіймаєш, цілуєш, даруєш ці літні вечори їй, а не мені. Боляче усвідомлювати, що ми більше не будемо разом. Що ти не подаруєш мені більше ні своєї ласки, ні усмішки, ні теплих слів. Боляче знати, що тепер їй, а не мені, ти будеш дарувати квіти і подарунки, дивитись в очі, годувати з своїх рук, дзвонити, писати любовні смс… говорити люблю. Боляче розуміти, що тепер лиш про неї всі твої думки. А я… я лише минуле, перегорнута сторінка, прочитана книга, забута, зів’яла квітка. Просто давня знайома. Боляче… Боже, як боляче!!!

Здається, що моє серце зараз вирветься з грудей і полетить до тебе. Припаде до твоїх ніг, заплаче сльозами із крові і буде довго благати повернутися, забути неї і дати ще один шанс нашому Коханню.

Та я знаю, що все це марно, що уже нічого не можна змінити. Що одного разу ти будеш іти на зустріч мені. І я захочу так багато сказати тобі, розповісти про свої почуття, про ночі без сну, про всі мої сльози і страждання, про наше майбутнє, про те, як сильно я тебе люблю і хочу повернути…і я навіть зроблю декілька кроків на зустріч, а ти поглянеш на мене, просто промовиш привіт і підеш далі…

Лише тоді усі мої сподівання розвіються, впаде завіса з очей, прийде розуміння, що це справді КІНЕЦЬ, кінець коханню…

І поллються сльози…Та вони не будуть такими гіркими, як раніше, адже це не сльози розпачу, жалю, чи розчарування. Це сльози прозріння. Я вперше з того часу, як втратила тебе, відчую себе щасливою, живою та вільною. Відчую себе готовою до нових злетів і падінь, до нового життя, в якому тебе більше немає. Готовою до нового КОХАННЯ, яке неодмінно прийде.

І я обіцяю тобі берегти його від усіх негараздів та розчарувань. Я не втрачу нове кохання так, як ми втратили наше. Я обіцяю, що не повторю наших помилок. А ще я ніколи не забуду тебе та того, що було між нами.

Собі ж я обіцяю не здаватися, ніколи не опускати руки та не зупинятися перед перешкодами, іти до кінця і боротися за те що люблю. Обіцяю не плакати через тебе…НІКОЛИ, чуєш НІКОЛИ.