Яблучна дієта

Яблучна дієта

Що представляє з себе найпростіша і ефективніша дієта з яблук? Не багато хто з вас знає, що це один з найпоширеніших методів зменшення ваги. Річ у тому, що яблука містять багато мінералів, а також широкий спектр вітамінів. А наявність в них глюкози і фруктози допомагає боротися з відчуттям легкого голоду, що виникає під час дієти.

До плюсів використання яблучної дієти, відносяться наступні важливі чинники: доступність яблук у будь-яку пору року, немає медичних обмежень, велика кількість хімічних речовин, висока швидкість в досягненні мети. Разом з цим, є присутніми і деякі мінуси: мізерність продукту, виключення при певних захворюваннях, генетична непереносимість.

Якщо ви все ж зупинили свій вибір на яблучній дієті, то вам необхідно знати, що ця дієта буває різних видів. Найефективніша – це п’ятиденна дієта. П’ять кілограмів зайвої ваги – такий результат її застосування. Під час такої дієти передбачається живлення салатами з яблук з морквиною, апельсин. Можна навіть вживати кашу на воді, відвар трав. Сміливо можно назвати її дієта для лінивих адже вона така проста.

Одноденна розвантажувальна дієта дозволяє швидко скинути більше за один кілограм. Але раціон харчування при цьому повинен складатися тільки із вживання яблук і відварів трав. У дієті яблучного кефіру передбачається живлення кефіром і яблуками. Таку дієту можна застосовувати раз на тиждень.

Дуже корисною стане дієта із вживанням яблучного соку. Ця дієта відноситься до строгих дієт, вона розрахована на три дні. При нормальному протіканні перших днів, таку дієту можна продовжувати протягом тижня.

Слід зазначити, що яблучна дієта ще корисна і при різних захворюваннях. Так гіпертонікам рекомендована дводенна дієта із вживанням одного-двух кілограмів тертих яблук. А ось при набряках і в раціон хворого слід включити яблука і знежирений сир. Такої дієти слід дотримуватися не менше п’яти днів.

При ряду хронічних захворювань (виразка шлунку, підвищена кислотність) слід замінити сирі яблука на печені, але не більше ніж півтора кілограми в день. Якщо вас не спокушає вживання одних яблук під час дієти, то можна спробувати французьку дієту. Її тривалість 2 тижні, і вона включає вживання цілого ряду низькокалорійних продуктів.