Чи може Wi-Fi зашкодити здоров’ю людини?

Wi-Fi

Wi-FiЩе у 2006 році були проведені дослідження стосовно дії бездротових технологій на людський організм. Приводом цих досліджень послугували матеріали про можливу загрозу здоров’ю людей від мобільного зв’язку, бездротового Інтернету, Wi-Fi та інших бездротових технологій. Ці матеріали були опубліковані в багатьох країнах світу.

Колишній голова наукового комітету Палати Громади в британському парламенті, Іен Гібсон домігся дозволу в Міністерстві охорони здоров’я провести дослідження з приводу впливу бездротових технологій на організм живих істот. До нього подібні дослідження вже проводив британський вчений Ноттінгемського університету Девід де Помере. У 2002 році він зробив доклад, в якому йшлося про те, що радіохвилі мають біологічний вплив. Але інколи подоібні зручності дуже важливі наприклад при відрядженні коли виникає необхідність знайти і зняти квартиру у Львові яка би мала доступ до інтернету для роботи.

Поки що вчені не виявили потенційної загрози від випромінювання такої бездротової технології, як Wi-Fi. Але все ж таки вони радять не зловживати цими технологіями не дивлячись на те, що вони дуже зручні.