Взуття для модниць 2014

Взуття 2014

Цього сезону будуть модними босоніжки і туфлі різноманітних кольорів усіх відтінків веселки. Класичні кольори теж не залишаться осторонь: в моді буде і білий і чорний кольори. Проте особливий ажіотаж викличуть туфлі металевих відтінків, а також кольори золота і срібла.

Ще одно популярний напрям  цього року – туфлі з шкіри рептилій. Це взуття завжди виглядає дорогим і статусним. Тепер таке взуття буде доступне усім, адже окрім виробів з натуральної шкіри робитимуться і  варіанти з штучної. Такі туфлі стануть панацеєю як для захисниць природи так і жінок невеликого достатку.

Взуття на плоскій платформі трохи втратить свою популярність. Хоча це не торкнеться модних сандаль, і без каблука і без платформи вони будуть популярними у будь-якому разі. Сандалі на будь-який смак і колір і цього року залишаться модними. Немає такого каблука, який цього сезону стане абсолютно немодним. Не стане виключенням і товстий каблук, особливо якщо він декорований або виділений іншим кольором.

Також в моді будуть і туфлі на платформі і товстій підошві. Повернеться в моду і гостроносе взуття. В основному це будуть звичайні човники, але можливі і інші варіанти.

Модними будуть екстравагантні туфлі з носком іншого кольору або інкрустованим намистинами і камінням. До речі витончене  “прикрашення” пошириться і на каблук. Купити різне взуття можна через інтернет в магазині http://www.okeanobuvi.ru в “Океані взуття”.

Банти і бантики нададуть взуттю грайливий настрій, причому розташування їх може бути різним: це може бути як бант-стрічка на щиколотці так і симпатичний бантик посередині.