З’явився ще одии спосіб безкоштовно вивчати польську мову

Аплікація вивчення польскої мови

Аплікація вивчення польскої мовиУкраїнець Максим Дибарський зі Слобожанщини створив безкоштовний додаток для осіб, котрі вивчають польську мову та поляків, які вивчають українську. Аплікація створена під систему Андроїд і її можна стягнути безкоштовно за цим посиланням. Вона створена як доповнення до безкоштовного е-курсу польської мови для українців, який запустив польсько-український портал “Порт Європа”: www.porteuropa.eu/ua/polskamowa

Мета цього додатку – допомогти у запам’ятовуванні іноземних слів. Він представляє собою набір карток, кожна картка містить слово або словосполучення україньською і польською мовами.

Ця аплікація підходить для українців, які вивчають польську мову, а також для поляків, які вивчають українську і хочуть збільшити словарний запас. База слів містить найпоширеніші слова і словосполучення з даного курсу. Також можна редагувати, видаляти і додавати картки під час проходження курсу і після нього, в залежності від прогресу у навчанні.

Метод вивчення слів базується на принципі ‘розподілених повторень’ (spaced repetitions). Ідея полягає у тому, що користувач по черзі бере картки, читає слово, потім дивиться переклад і в залежності він того, згадав він переклад чи ні, картка переміщується у черзі. Аплікація реалізує цей принип. Порядок, у якому з’являються картки, змінюється коли користувач відзначає чи згадав він переклад слова.

Аплікація вивчення польскої мови

Вгорі екрану можна вибрати осоновну мову – польську чи українську. Слова на картках, що будуть з’являтися,   написані основною мовою. Для того, щоб подивитися переклад слова, потрібно натиснути на картку. Разом з прекладом на картці будуть кнопки для позначення слова: ‘згадав’ і ‘забув’. Позначення слова не є обов’язковою дією, можна просто свайпнути по картці для того, щоб з’явилось наступне слово. Але позначення слів допомагає визначити порядок карток, тому бажано це робити.

На відміну від інших подібних аплікацій, ця не має набридливих нагадувань і реклами. Ви можете користуватися тоді, коли є бажання.

Кілька слів про автора

Мене звуть Дибарський Максим. Я народився в Україні, на Слобожанщині. В жовтні 2014 року переїхав жити і працювати у Польщу. Вчити польську мову починав з безкоштовного е-курсу на порталі “Порт Європа”, який дав мені потужний старт. Тоді і народилась ідея додатку. Сподіваюсь ця аплікація буде корисною і Вам.