Виставка прикрас від українських дизайнерів, майстер-класи в ТРЦ Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Plaza 7-8 лютого 2015 року в ТРЦ Ocean Plaza буде відкрита ІІ виставка одягу і аксесуарів від українських дизайнерів. Відвідувачі заходу зможуть придбати вподобані речі з представлених колекцій. Також у рамках виставки відбудуться майстер-класи по прикрасах і стилі, працюватимуть майстри візажа і перукарських послуг.

У відкритих шоу-румах можна буде приміряти прикраси і аксесуари Тетяна Чорна, Євгеній Шешенин, ХРОМ, MustHave, Zhanna UDLER, N&M, 5×23 feat BRATY, Valeriya Sarbash, OleksynPrannyk, Designer’s Room, LaFress by Mari Sheludko & Valeri Passe, GODIS, Tali Ttes, Zacerkovnaya, Olga Shynkarenko, Sergey Zhernov, Cher Nika boutique, Bazhani, Оксана Турбаевская, Mantra Leather і багато інших.

Багатий вибір буде представлений різноманітними прикрасами – від ексклюзивних авторських праць до моделей з напівкоштовними каменями, а також аксесуарами для волосся, годинниками, шарфами, шалями, хустками, рукавичками, сумками і клатчами, головними уборами, взуттям, виробами з шкіри і хутра, з штучних і живих кольорів, з натуральних природних матеріалів і багато інших стильних і потрібних в гардероб речей.

Два дні у рамках заходу працюватиме beauty-зона агентства стилю Jane Air, у рамках якої відвідувачі зможуть отримати професійну раду імідж-стиліста Євгенії Котенко і послухати її лекцію на тему “Модні тренди аксесуарів сезону весна/літо 2015”. Крім того, в beauty-зоні працюватимуть майстри візажа і перукарських послуг авторської школи стилю і макіяжу Тетяни Бойко BOYKO BEAUTY SCHOOL.

Сфотографувати себе з вподобаними аксесуарами можна буде в спеціальній фотозоні. Також відвідувачам будуть продемонстровані інсталяція арт-манекенов відомої художниці, арт-дизайнера Тетяни Шаповаловой і фотоінсталяція минулої виставки аксесуарів.

Для любительниць прикрас в неділю, 8 лютого, український дизайнер Олена Годис, бренд GODIS, проведе майстер-клас по виготовленню виробів і розповість про креативний підхід до роботи. Фінальним акордом виставки стане нагородження дипломами кращих дизайнерів аксесуарів в номінаціях “Креативний дизайнер аксесуарів”, “найпопулярніший бренд”, “Кращий шоу-рум”.

Виставка працюватиме 7-8 лютого 2015 року з 10.00 до 22.00 за адресою: ТРЦ Ocean Plaza, вул. Горького, 176, 2 поверх, біля сцени.
Медіа-партнерами заходу виступають телеканал Максі ТБ, журнали Touch, Shopping Love, Joy, інтернет-видання IVONA, geometria.ru і Kiev Fashion People.
Додаткова інформація і контакти для ЗМІ: +38 (066) 165-77-87