Як вирощувати лимони?

вирощувати лимони

вирощувати лимониЛимон – це дуже популярна вічнозелена рослина в багатьох країнах світу. Плоди лимона використовують у кулінарії та косметології. Рослина цвіте кілька разів на рік. Квіти лимона мають виразний запах. Коли плоди рослини дозрівають, вони стають яскраво жовтого кольору. Такий колір згодом отримав назву «лимонний». Плід, який вже дозрів може триматися на гілці навіть два роки. При цьому він може змінювати свій колір від зеленого до яскраво золотистого.

Якщо ви вирішили вирощувати таку рослину, як лимонне дерево у приміщенні, потрібно пам’ятати, що лимон любить тепло та світло. Середня температура перебування рослини повинна складати 15-18 °С вище нуля. Взимку лимон необхідно тримати у світлому приміщенні при температурі +12°С.

Також необхідно пам’ятати, що така рослина, як лимон, дуже чутлива до кліматичних змін. Тому не можна дуже різко змінювати освітлення та температурний режим, бо у цьому випадку рослина може скинути листя та плоди.

P.S. Ни одно высотное здание не обходится без лестницы, в компании имеются перила из нержавейки комплектующие которые помогут придать зданию будь то офис или жилое помещение хорошего вида.