Вирощуємо власний бонсай

бонсай

бонсайНайкращий спосіб виростити власний бонсай – це зрощування рослин з насіння. Але пам’ятайте, що з насіння краще за все вирощувати тропічні та субтропічні рослини. Тому що рослини, котрі розмножуються насінням й ростуть у помірних широтах – це цитрусові, мирт і плющ. Для того щоб виростити рослину з насіння, його шкірку найчастіше необхідно надрізати або проколоти.

Також можна піддати насіння вологій обробці – потримати насіння перед висадженням приблизно добу у теплій воді. Але запам’ятайте, що чим швидше ви висадите зібране з рослин насіння, тим більше шансів, що воно проросте. Також слід мати на увазі, що насіння треба брати з урахування – вдвічі більше ніж плануєте виростити. Адже не кожне насіння зможе прорости у дорослу рослину. Також приділіть увагу складу ґрунту, де ви плануєте висадити насіння.

Найбільш сприятливий – дві частини перегною і одна частина піску. Землю для насіння не слід перемішувати з добривами, її необхідно продезінфікувати і просіяти через сито. При виборі горщика, можете обрати виріб з пластмаси, так і глиняний. Розмір і вид горщика залежить вид типу рослини, котру ви плануєте виростити. Для бонсаю краще використовувати плоскі горщики, тоді коренева система буде рости у ширину, а не в глибину.

P.S. Специализированный медицинский портал Мед Профи содержит информацию про медицинские выставки, различные учреждения, пресс релизы и новости из данной сферы.