Техногенне виробництво людей

діти

дітиНаше суспільство по-різному дивиться на методику запліднення – одні говорять про мораль інші про благо, якої ж думки варто притриматися, кого осудити?

Як можна оцінювати жінку, яка кохає свого чоловіка та через якісь проблеми не може мати від нього дітей?!

Так, поглядів є безліч для прикладу, що це «техногенне виробництво людей» чи ще це не правильні люди для суспільства так, як вони зачаті не природнім способом.

Матір, яка більш за все на світі бажає народити дитину, не задумується над осудом довкілля, бо вона має благородну ціль.

Якщо аборт – це вбивство, ще не народженого, то штучне запліднення – це, навпаки, боротьба за виникнення нового життя.

Безпліддя є справжньою драмою для подружжя, таким чином можна цілком зрозуміти лікарів, які хочуть допомогти міцності шлюбу.

Церква є проти такого запліднення так, як воно є без плоті . Та, як на мене, це думки навіяні середньовіччям, де жінка, котра не могла мати потомства від свого чоловіка вважалася проклятою та її скидали в яр. Ми живемо у часи високих технологій, наше суспільство є освіченим і розвинутим, тому на даний час ми можемо визначити проблеми через, які жінка не вагітніє. Та є й проблеми, коли чоловік є безплідним, але пара кохає один одного. Так, можна слухати багато лекцій про те, що краще всиновити дитину чи, що значить ще не час та, як на мене, це просто відмовки людей, які не розуміють великого прагнення мати дитину саме від коханої людини. Великий відсоток людей звинувачують у тому лікарів, спираючись на твердження, що це не є природно, і що це порушує мораль. Ні, це не так!

Такі принципи і погляди можна мати, коли йдеться про аборт-вбивство ще ненародженої людини, яка навіть права голосу не має. У такому випадку мораль є, а у створенні щасливої сім’ї чи збереженні її? завдяки допомозі лікарів завагітніти нічого аморального немає.

Існує багато розгалужень від цієї теми, для прикладу, коли жінки стають сурогатними матерями, так що у такому випадку – це не правильно і аморально так, як це можна сказати куплена дитина.

Цю тему можна розвинути на багато різних течій про те, які існують види та підвиди штучного запліднення. Проте, що штучною інсемінацією займаються одинокі жінки чи пари з нестандартною орієнтацією. Так, у такому випадку “ні-ні” та ще раз “ні”. Тут не може й бути мови про те, щоб лікар був ніби чародієм, бо тут не йдеться про мораль сім’ї ,жінки й чоловіка, котрі будують сім’ю.

Недавно в газеті «Експрес» була стаття, де розповідалось про сімейну пару, які жили у шлюбі близько 10 років, смиренно відвідували храм, молились та просили, щоб у них появились діти.

Жінка і чоловік довгий час не хотіли звертатися до штучного запліднення, бо вірили у чудо та у те, що вони медикаментами зможуть допомогти своєму нещастю. Та, коли звернулись до лікарів, втративши усяку надію на дітей, вони їм запропонували саме цей метод. Жінка ризикнула, бо вже дуже хотіла народити малюка, і народила двійню все-таки від коханої людини. Сім’я щаслива, дітки здоровенькі ростуть.

Ось, поглянувши на цю ситуацію, як можна говорити про якусь мораль сім’ї чи лікарів.

Таких сімей як ця, яку змалювали журналісти є доволі багато, безліч з них розлучаються саме через причини моралі до запліднення.

Багато медиків не підтримують цього так як методика штучного запліднення була створена для розмноження тварин ,а не людей.

Та, якщо у випадку тварин – це було створено задля продуктивності господарства, то у випадку людей ця методика почала практикуватися за для блага сімей.

Є вислів «Безліч людей – безліч думок» – так, це правда не можна бути прихильником одної конкретної версії так, як ніхто з нас не може гарантувати, що у такій важкій ситуації ми б не звернулись саме за такою допомогою до лікарів.

Можна бути чи прихильником, чи противником та до засудження таких людей ми не маємо права.

Мораль цього всього є одна – сімейна пара, котра,справді, бажає народити у шлюбі дітей, буде схильна до будь-яких методів народити їх, довгими вини будуть чи одразу звернуться за допомогою, це їхня справа.

Та я точно переконана, що і сімейна пара, і лікарі, які їм допомагають народити здорового малюка роблять благо, приносячи на світ нове життя.