Особливості виробництва дерев’яних будинків

дерев'яні будинки

дерев'яні будинкиДерево, як будівельний матеріал став дуже популярним. Адже це не лише екологічно чисті матеріал, це ще і неповторювані малюнок, приємний аромат, довге збереження тепла і багато що інше. Дерев’яні будинки будуються незалежно від того, який в тому або іншому місці клімат, адже якщо використати кондиціоновані системи, то можна забезпечити у своєму домі той рівень комфорту, який вам буде найбільше до душі.

Усі дерев’яні будинки діляться на декілька типів. Це будинки з каркаса, з бруса, з оциліндрованної колоди, будинок ручної рубки.

Головним матеріалом для каркасовых будинків є брусовий каркас, який має бути облицьований якимось обробним матеріалом, наприклад, сайдінгом. Усередині так само укладається утеплювач. Будинки такого типу дуже доступні за ціною. До того ж вони досить теплі, але все-таки поступаються іншим видам дерев’яних будинків по своєму експлуатаційному терміну.

Найбільш довговічними і екологічно чистими є будинки з оциліндрованної колоди. Виробництво такого будинку більшою мірою відбувається не на будівельному майданчику, а в цеху, де готуються усі необхідні елементи. На будівельному майданчику потім усі ці елементи збирають в єдине ціле і виходить будинок.

Будинки з клеєного бруса, є довговічнішими. Цим будинкам властиві усі ті якості, які є у дерев’яного будинку. У плюси можна віднести те, що клен містить дуже мало вологи, а значить усадка буде мінімальною.

Звичайний брус добре зарекомендував себе у будівництві будинків, адже цей матеріал коштує дешевше, ніж оциліндрованна колода, а значить будівництво будинку обійдеться вам дешевше, ніж подібний зроблений з колод будинок. В умовах нашого клімату такі будинки, дуже добре себе зарекомендували. Тридцять п’ять сантиметрів стіни з дерева, відповідають, по енергопостачанню, 1,5 метрам цегляної стіни.

Будівництво будинків з дерева може робитися як по типових, так і по індивідуальних проектах. Звичайно краще використовуватиме завжди другий варіант – індивідуальний проект, оскільки в цьому випадку можна врахувати особливості ландшафту, рельєфу, клімату. Чим складніше рельєф на місцевості, тим більше виправдано використання індивідуального проекту.

Безумовно біля дерев’яного будинку, як в принципі і у усіх інших видів будинків, є свої недоліки. Це, наприклад, небезпека пожежі, схильність дії мікроорганізмів. Але ці проблеми у сучасному світі досить просто вирішуються, тому ваш дерев’яний будинок зможе прослужити вам дуже довгий час.