Випускники Острозької Академії в лавах Нової Поліції

 Острозька академія13497577_1141255589263945_4728145897839113618_o


Тема Нової Поліції в нашій країні, продовжує залишатись однією з самих актуальних та обговорюваних серед населення. Хтось задоволений, хтось ні, деякі працівники стали справжніми захисниками, деякі залишились «мєнтами».

До вашої уваги  інтерв’ю з випускницею Національного Університету «Острозька Академія», яка пішла працювати в Нову Поліцію,щоб внести свій вклад в розвиток країни Іванною Бояківською.

Денис: Привіт Іванно, приємно поспілкуватись з випускником Національного університету “Острозька Академія”, я сам випускник академії.

На якій спеціальності ти навчалась?

Іванна: Привіт. Навзаєм. Я навчалася на спеціальності “Психологія”

Денис: Що саме тебе надихнуло піти працювати в Нову Поліцію?

Іванна: Потреба змінювати, змінювати своє місто, країну і сам підхід до вирішення проблем. Хотілося бути максимально корисною для людей, які потребують захисту.

Денис: Ким ти працювала після закінчення ВУЗУ?

Іванна: До поліції працювала викладачем, психологом, тренером.

Денис: Перепрошую, тренером чого?

Іванна: Проводила різноманітні тренінги особистісного розвитку.

Денис: Що тобі було найважче при відборі, навчанні?

Іванна: При відборі найважче – очікування результатів після кожного етапу. На навчанні, звісно, непросто було освоїти гори абсолютно нової інформації. Але інтерес допомагав долати втому і та інші труднощі

Денис: Ти була впевнена, що точно зумієш з усім впоратись?

Іванна: О, ні. Для мене це була пригода. Таке собі випробування, кожен крок до цілі був наповнений тривожним очікуванням “а що далі?”

Денис: Головне, що ти впоралась. Ти гарна дівчина, як тобі працюється з особами чоловічої статті? З колегами лише робочі відносини, чи можливо отримувала запрошення на побачення?

Іванна: Дякую, в чоловічому колективі добре працювати. Відчуваю себе захищено. Мої колеги – дуже хороші, позитивні хлопці, з гарним почуттям гумору. Тож приємно бути в такому середовищі. Відносини у нас не просто робочі, а й дружні. Я заміжня, тому запрошення на побачення – не актуально.

Денис: Згідний в чоловічому колективі простіше. В тебе вже були особливо небезпечні випадки на роботі,чи  ти ще не встигла потрапити в них?

Іванна: Дивлячись як розглядати. Якби такі випадки трапилися зі мною до поліції, я б вважала їх екстремальними чи небезпечними, а тепер це просто робочі моменти.

Денис: А що ти можеш сказати про роботу нової поліції в Києві? Адже там не все так добре, як в Рівному.

Іванна: Я можу говорити лиш про те, що знаю достеменно. Так, я знаю, що там непроста ситуація. Але, думаю, що налагодиться. Процес змін, знаєте, не лінійний. Підйоми, спади, але все буде добре

Денис: Що ж, дякую тобі Іванка, що знайшла час поспілкуватись, успіху тобі в роботі, нехай все буде добре, і хай вас Бог береже, робота це небезпечна,і ми більшість населення України у вас вірить, і що з усіма перешкодами Нова Поліція впорається!

Іванна: І тобі дякую, до нових зустрічей!