Як виправити блідий друк картриджа

блідий друк картріджа

У цій статті буде порушено питання (точніше проблема) блідого друку, що іноді може виникнути після заправки деяких видів картриджів. Сюди входять різні картриджі від HP, Canon і навіть Samsung. У 2010 р. компанія HP запустила виробництво домашніх/офісних принтерів з ресурсом картриджа до 3000 сторінок, де компанія уперше застосувала нову технологію “програмованого зносу”.

Ось в чому полягає ця технологія. Програмований знос – цей час життя для картриджа і його елементів, спланований при створенні пристрою інженерами компанії. Ця величина дозволяє чітко встановити певний термін служби.

Компанія HP вирішила боротися з постійною заправкою картриджів. Вона обмежує термін служби внутрішніх частин картриджа щоб вони фактично виходили з ладу спільно з моментом закінчення в картриджі тонера (чорнил). Заправка картриджів в цьому випадку буде зв’язана із заміною зношених деталей, що обійдеться удвічі дорожче.

Яскравим прикладом подібного зносу деталей є блідість, що проявляється, в процес друку тексту/графіки. Щоб усунути такі дефекти треба постійно замінювати зношені робочі деталі картриджа, і робити це доведеться при кожній заправці. Щоб уникнути цього власникам принтера доведеться розщедритися на новий. Хоча можна купити спеціальний програматор для чипів картриджів щоб зекономити.

Дефекти можуть пров’яляться і у вигляді фону, кривого друку, появи білих смуг уздовж листа. З усіма цими дефектами впоратися можна, але за ремонт доведеться платити. Саме тому більшість користувачів вважають за краще просто купити сумісний картридж. Сумісні – це картриджі від інших виробників, які не оснащені системою зносу. Вони виготовлені з якісніших матеріалів і тому служать набагато довше. Що стосується тих моделей картриджів, які були приведені на початку статті, то замість цих оригінальних моделей ви сміливо можете використати сумісні картриджі.

Придбаваючи оригінальний картридж від виробника, ви просто переплачуєте за “розкручений” бренд, а зовсім не за якісні матеріали.