Коли винайшли горілку?

горілка

Точна дата народження цього найвідомішого алкогольного напою невідома. Існує припущення, що першим, хто зробив горілку був арабський лікар Парес. Він виготовив її у 860 році для медичних цілей.

В Європі вперше був виготовлений цей напій італійським ченцем Валентиусом. А Росія вперше побачила горілку в кінці 14 століття. Її привезли генуезькі посли і представили під назвою «Жива вода».

Вважається, що першу російську горілку виготовив чернець Чудова монастиря Ісідор близько 1430 року. Він і створив перший рецепт горілки. У 1533 році в Росії було введено монополію на виробництво цього напою. Купити його можна було «у царевих шинках».

Термін «горілка» був вперше введений царицею Єлизаветою І у 1751 році. У 1894 році російським урядом було запатентовано 40-градусну горілку, як російську національну горілку «Московську особливу».

P.S. Традиционная китайская медицина достаточно интересна и необычна, но препараты китайской медицины будь то травы или таблетки на самом деле весьма эффективны в лечении.