Коли винайдено електрику?

електрика

електрикаНа сьогоднішній день ми не уявляємо свого життя без електрики та електричних приладів. Але таке задоволення людство отримало досі недавно. «Електрику» людина почала вивчати ще з прадавніх часів. Але першого прогресу у вивченні цього явища люди змогли досягнути лише у 1672 році.

Отто фон Герріке зміг отримати перший заряд електрики. Пізніше на початку 18 століття французький вчений зміг виявити такі речовини, які можуть проводити струм, які отримали назву «провідники». У 1733 році французький вчений дю Фрей зміг відкрити позитивні та негативні електричні заряди. Але тоді він гадав, що це два різні види електрики.

Першим вченим, хто спробував об’єднати усі отримані знання і пояснити що собою представляє електрика був Бенджамін Франклін. Він відкрив поняття про «електричну рідину». Дуже ретельно почали вивчати електрику у 19 столітті. Тоді Алессандро Вольт зміг зробити батарею. Саме з цього винаходу і почався бурхливий розвиток «електрики».

P.S. Каждый год человечество придумывает все новые и новые изобретения, с помощью интернета найти отели возле метро печатники дело нескольких секунд, причем вы сразу онлайн можете забронировать номер.