Як вибрати принтер, загальна інформація

вибрати принтер

вибрати принтерВи прийняли рішення купити принтер, проте не знаєте який вибрати. Передусім, визначите для себе, який вид принтера вам потрібний і для яких цілей. Матричний варіант навряд чи вам сподобається, оскільки він дуже шумний і довго знаходитися поряд з ним важко. Але з тим же матеріали, що витрачаються, коштує копійки, крім того матричний принтер може робити до декількох копій відразу.

Якщо ви віддаєте перевагу струменевому принтеру і вам потрібно роздруковувати всього декілька сторінок впродовж дня, використовуючи звичайне чорнило, то для таких цілей підходить чорно-білий струменевий принтер. Немає ніякого сенсу платити зайві гроші за кольорове чорнило, якщо у результаті ви ними не користуватиметеся.

Як правило, чорно-білі струменеві принтери відрізняються по форматах друку, тобто ви можете купити пристрій для друку на папері формату А3 (якщо є необхідність друкувати креслення або плакати) або А4.

Кольорові струменеві принтери хороші для друку цифрових фотографій, у них окрім стандартних картріджів з чорною фарбою, існують картріджи з кольоровою фарбою. Кількість кольорових картріджів залежить від конкретної моделі принтера, природно, чим більше картріджів, тим вище вартість агрегату і тим краще виглядатимуть роздруковані фотографії.

Недоліком струменевих принтерів є те, що роздруковані на них зображення, документи слабо захищені від негативної дії води, сонця, у результаті чорнило розпилюється або вигорає. Більше того, витратні матеріали коштують недешево.

Для швидкого і якісного друку документів лазерні принтери підійдуть в самий раз. Лазерні принтери працюють майже безшумно і в швидко роблять копії, іншими словами, за одну хвилину агрегат здатний надрукувати близько 30 сторінок.

Матеріал, що витрачається, для лазерних принтерів не дорогий. При довгостроковому друці на струменевих принтерах картриджи дуже швидко витрачаються, то за рахунок використання порошкової технології в струменевих пристроях барабан можна міняти один раз в рік. Мінус струменевих принтерів –  у них є незначне випромінювання і вони коштують недешево.