Вихід із запою

Запій

Запій Запій є сильним отруєнням організму спиртними напоями. Отруєння може виникнути через тривалий процес споживання алкоголю. Як правило, результат цього отруєння – інсульт мозку. Досить часто отруєння проявляється в якості білої лихоманки, інфаркту міокарду.

Зазвичай хворий на алкоголізм, випиває 2-3 літри спиртні за день, піддаючи себе алкогольній інтоксикації. В цей час він нічого не їсть, вживає лише рідину, що призводить до розвитку найсильнішої алкогольної інтоксикації.

Якщо хворий не прийме чергову дозу спиртного, то починає страждати фізично. Приміром, може збільшитися потовиділення, піднятися тиск, пропасти сон. Звичайно ж, у алкоголіків тремтять руки, з’являються страхи, тривога, пропадає апетит. У досить складних ситуаціях може розвинутися епілептичний припадок, і так звана “біла лихоманка”. Але усі ці ознаки можуть пропасти після того, як хворий прийме звичну дозу алкоголю. Проте варто розуміти, що при цьому організм виснажується ще більше. Ось з цією метою і застосовуються способи купірування запою.

Важливо помітити, що перервати такий запій можна і самостійно, але все-таки робити це рекомендується в клініці наприклад тут http://narkoklinika.com/. Крім того, можна запросити медичного фахівця додому. Досить часто цьому заважають різноманітні чинники. Йдеться про відсутність грошей, про страх того, що про це хтось дізнається. Саме таким людям буде корисно ознайомитися з описаним нижче способом.

Отже хворий повинен випивати близько 6-ти літрів води в добу. Можна вживати компот, натуральний сік, мінералку, огірковий розсіл. Рекомендується хороше живлення (бульйон), а також чай з лимоном.

Ну, і, звичайно ж, вимагається регулярно приймати медикаменти. Приблизно за годину до прийому ліків, приймайте активоване вугілля (на 10 кг ваги беріть 1 пігулку). Після цього вживайте Пірацетам по 2 пігулки в день, Карсил – 1 пігулку уранці і 1 вечором. Не варто забувати і про вітаміни.

Не завадить регулярне прийняття контрастного душу. Серед перших ознак виходу із запою необхідно відмітити нормалізацію сну і апетит. Головне – враховувати ці рекомендації. Як бачите, побороти недугу можна і самостійно. Але краще всього не входити в запій взагалі.