Види сучасних вікон

Види сучасних вікон

Види сучасних віконПВХ – це полівінілхлорид, який є зараз дуже популярним синтетичним полімером. Він швидко знайшов свою область використання в промисловості, а також у будівництві. Має відмінні експлуатаційні властивості, що пояснює його популярність і доцільність застосування. Такі властивості цей матеріал отримав через різноманітны добавки у своєму складі. Наприклад, пластифікатори можуть полегшити обробку полівінілхлориду, роблячи його еластичнішим і таким, що піддається обробці.

Стабілізатори запобіжать його руйнуванню при створенні і експлуатації різних виробів з ПВХ. Модифікатори дозволяють поліпшити певні фізичні властивості матеріалу, застосування наповнювачів дозволяє понизити вартість, а барвники дають можливість виготовити кольорові вироби. Поза сумнівом, використання подібного матеріалу дуже доцільне для виготовлення вікон, а вони у свою чергу мають доступну ціну і велику популярність.

Дерев’яні вікна.

Деревина – екологічно чистий матеріал, який володіє безліччю корисних якостей. Серед них можна виділити: низьку теплопровідність, високу звукоізоляцію, стійкість до перепадів температур, підвищена міцність. Основним недоліком дерев’яних вікон є те, що на них дуже руйнівно діє волога. Купівля і установка дерев’яних вікон – дороге підприємство, та зате такі вікна мають ряд значних переваг перед іншими типами вікон.

Виділимо основні з них:

– Натуральність і естетичність матеріалу. Якісно виготовлені і встановлені дерев’яні вікна завжди стануть родзинкою практично будь-якого інтер’єру. Такі вікна виглядають дуже привабливо, а завдяки можливості ручної обробки можуть мати різні і нестандартні форми.

– Міцність матеріалу. При правильному підході до виготовлення і установки дерев’яних вікон і грамотному обліку напряму волокон деревини можна отримати дуже довговічні вироби. Але варто відмітити, що чим вище щільність і міцність матеріалу, тим більше його теплопровідність.

– Хороша звуко і теплоізоляція. Оскільки деревина має пористу структуру, то такі вікна краще утримують тепло і погашають звукові коливання.

– Екологічність. Деревина – унікальний матеріал, хоча без невеликого застосування різного роду хімії при установці дерев’яних вікон все ж не обійтися.

P.S. Как уже было сказано выше, окна могут иметь разные формы. Если вам хочется оригинальных решений тогда подойдут арочные окна на http://ornet.com.ua/production/okna-nestandart/ которые вы сможете заказать в фирме Ornet. Причем покупать окна лучше всего вместе с установкой дабы у вас не возникло дополнительных вопросов и проблем.