Види грошей

Види грошей

Види грошейГроші можно поділити на декілька видів. Повноцінні – зазначена вартість яких дорівнює затратам на їх виробництво. Ці гроші також поділяються на товарні та металеві.

Неповноцінними називають гроші, зазначенна вартість котрих більше реальної. До цієї категоріі грошей відносять паперові та кредитні гроші. Останні розвивались поступово, так виникає вексель (письмове зобов’язання боржника погасити заборгованість через певний строк), чек (наказ про виплату певної суми пред’явникові цього документу; вексель буває трьох видів: іменний, представницький, ордерний), банкнота (безстрокове зобов’язання по виплаті заборговонності на відміну від векселя), кредитні картки, електронні гроші та платежі (дозволяють проведення миттєвих виплат у різних кінцях земної кулі).

Про гроші можно говорити ще дуже багато, але головне те, що поки існує товар і вони будуть існувати не важливо у якому вигляді.

P.S. Если вы любитель азарта и хотите приумножить свой капитал, тогда пройдя по ссылке найдете сайт онлайн казино Европа, где сможете сыграть в разные игры.