Видавничий NON STOP 11-12 квітня

Видавничий NON STOP

11-12 квітня у стінах Інституту журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ (вул. Щорса, 36а) відбудетьпершийфестиваль «Видавничий NON-STOP». Детальніше про це повідомляється на сайті фестивалю vydnonstop.in.ua.

«Видавничий NON STOP» – захід, огранізований студентами кафедри видавничої справи КНУКіМ та КНУ ім. Т. Шевченка за підтримки Фундації регіональних ініціатив (ФРІ). Мета фестивалю – професійне зростання журналістів-початківців, спеціалістів з видавничої справи та редагування, знайомство та налагодження контактів між студентами цього напряму в Україні.

Видавничий NON STOP

Девіз фестивалю «Сон для слабаків! (48 годин драйву)» підкреслює концепцію заходу, адже протягом двох діб відбуватимуться різні дійства та концерти, а занурення у фаховий вир, спілкування з чудовими людьми та інтенсивне навчання триватиме протягом 48 годин.

У програмі фестивалю, зокрема, – майстер-класи з дизайну та верстки (журнал Kult-magazine), каліграфії, графічних технік, веб-дизайну, лекції провідних спеціалістів, тренінги, круглий стіл, видавничий квест і «парад ідей».

Розважатимуть учасників драйвові рок- та джаз/рокабіллі-концерти, після концертів усі бажаючі зможуть потрапити на Літературну Ніч за участі сучасних українських поетів, а другої ночі – переглянути фільми на Кіноночі, організованій студією «ДеКіно».

Для реєстрації на такі заходи, як «парад ідей», Літературна Ніч, Кіноніч попередня реєстрація обов’язкова. Для цього необхідно заповнити анкету, або написати листа на vydnonstop@yandex.ua, вказавши своє ім’я, прізвище і захід, який вас цікавить. Кількість місць обмежена.