Як видалити татуювання? – в Aristo Studio допоможуть

видалити татуювання

видалити татуюванняБагато молодих людей у бажанні проявити себе і виділитися з натовпу готові на що завгодно. До числа таких ось способів виділитися відносяться і татуювання. Частенько їх роблю необдумано, та ще і у поганих майстрів, оскільки грошей немає, а чекати не хочеться. Окрім того, що погано зроблені татуювання можуть завдати шкоди Вашому здоров’ю, так вони ще і залишаються на все життя. І в дорослішому віці стають деяким клеймом, від якого хочеться позбавитися.

У сучасному світі розвитку науки і техніки, існує декілька способів виведення татуювань з тіла, але безболісного і безслідного досі не придумали. Так, що варто приготуватися до того, що це буде боляче і дорого, а ще можливо залишаться шрами.

Найстарішим способом і при цьому найнеприємнішою є хірургія. У лікарні, бод загальним наркозом прибирають шматок шкіри з татуюванням. Процес загоєння украй хворобливий і тривалий, близько місяця, і після нього залишається шрам.

Другий спосіб – це кріохірургія. Лікар дерматолог за допомогою рідкого азоту випалює місце, де знаходиться татуювання. Після цього утворюється кірочка, яка сходить через два – три тижні. Але і після цієї процедури може залишитися шрам.

Самим безболісним і безслідним є спосіб камуфляжу.  По суті, вона є зафарбовуванням татуювання фарбою тілесного кольору, але такий спосіб може викликати алергічну реакцію. Ще одним мінусом є те, що його можна застосувати тільки до татуювань маленького розміру. Так само як варіант камуфляжу, можна запропонувати перекрити старе татуювання новою, більш якісною і красивою.

Самою безболісною, ефективною і в теж час дорогим є лазерна корекція. За допомогою лазера спалюється верхній шар шкіри, і залишається рожевий шар епідермісу. Ця процедура тривала. Все залежить від розміру і складності самої татуювання. Того з якої кількості кольорів вона складається, тому що кожен промінь лазера працює на певний колір. В цілому може знадобитися 5-6 сеансів, з перервами в 3-4 тижні для загоєння. Звичайно, при виборі способу видалення татуювань не варто забувати і про майстра, до якого ви підете, оскільки роботи з відкритими ранами повинні проводитися дуже акуратно і з використанням тільки стерильних приладів.