Яким чином вичистити одяг від кави чи шоколаду?

вичистити одяг

вичистити одягДуже часто звичайні засоби можуть допомогти нам у видаленні складних плям, якщо під рукою немає нічого потрібного. Отже, якщо ви забруднили одяг кавою або шоколадом, то перше, що можна зробити, це замочити річ у власноруч зробленому розчині. Для цього вам необхідно у теплу воду додати кальциновану соду або нашатирний спирт: на 1 літр води потрібно пів чайної ложки соди або чайна ложка спирту.

Спочатку пляму необхідно потерти щіткою у теплій чистій воді, а потім замочити річ у цьому розчині на кілька хвилин. Якщо пляма дуже сильно в’їлася у тканину, її треба злегка потирати щіткою і промивати у розчині. Коли пляму виведено, одежу необхідно ополоснути теплою водою, в яку необхідно додати трохи столового оцту або лимонну кислоту.

Пляму від кави або какао з бавовняної тканини можна вивести також за допомогою розчину кухонної солі у теплій воді. Таким чином можна врятувати улюблені речі, не витрачаючи на це багато часу та коштів.

P.S. Интернет магазины обуви и одежды сейчас становятся все более популярных, купить итальянские сумки с большим выбором форм и фасонов вы можете онлайн, оформив доставку домой.