Вибираємо теплу підлогу під ламінат

тепла підлога

тепла підлогаПеред вибором теплої підлоги під ламінат необхідно ознайомиться з електричними огрівальними системами, які відмінно для цього підійдуть. Подібні системи підрозділяються на два види: інфрачервона система теплої підлоги і конвекційна система.

Встановлюється конвекційна система або в клейове стягування, або у бетонне стягування. Струм, що проходить через термостат в мати або кабелі, трансформується в теплову енергію. Монтаж такої системи простий і недовгий за часом.

Конструкція інфрачервоної підлоги існує у вигляді захищених кабелів або у вигляді опалювальних матів. Укладання мату зручніше, оскільки в ньому нагрівальний кабель спочатку надійно зафіксований на монтажній сітці на потрібній відстані один від одного. Тепло розподіляється по усій площі поверхні. Екранований кабель же доведеться розподіляти і фіксувати самостійно. Недоліком такої системи є нерівномірний розподіл температури по приміщенню, яка є більш високою знизу. Інфрачервону підлогу краще всього класти у вільному від меблів приміщенні.

Але у неї є і багато переваг на відміну від конвекційної теплої підлоги. Інфрачервона підлога безпечна для людини. Більше того, вона наповнює повітря іонами і має протиалергенні властивості, не сушить повітря за рахунок однакового розосередження теплової енергії по усьому приміщенню. Таке опалювання підлоги економічне і високоефективне, воно прекрасно поєднується з багатьма видами покриття з ламінату. Нагрівальний елемент інфрачервоної підлоги складається з пари шарів спеціальної плівки із запаяними графітовими смугами, що йдуть по ній. Смуги сполучені з посрібленими і мідними шинами. При включенні підлоги, ці деталі випромінюють інфрачервоні випромінювання, які нагрівають усі предмети в кімнаті.

Встановлювана під ламінат, конструкція інфрачервоної теплої підлоги має висоту не більше 0,45 мм Укладається підлога на будь-яку рівну поверхню, не треба використати стягування. Таким чином, кращим рішенням по вибору теплої підлоги під покриття ламінат являється інфрачервона тепла підлога.

P.S. Установка разных технических система для дома является немаловажным элементом. Технология Кан термо является одной из самых качественных и популярных во всем мире. О ее преимуществах можете почитать на сайте компании.