Вибираємо постільну білизну

постільна білизна

постільна білизнаПропонуємо вам корисні поради для купівлі хорошої постільної білизни. Зручна і красива постільна білизна – запорука міцного здорового сну і хорошого відпочинку. Білизну треба вибирати так, щоб вона була зручною для вас, приносила вам задоволення і не затрудняла ваших рухів.

Для оптимального вибору можна скористатися декількома корисними порадами.

Перша з них: зверніть увагу на запах білизни, різкий неприємний запах свідчить про наявність нестійких барвників, а запах плісняви – про неправильне зберігання виробів.

Друге – шви. Погано прошиті і оброблені шви швидко розійдуться і білизна не прослужить довго. Наявність швів в центрі простирадла або підковдри зменшує міцність білизни, а також не принесе особливої зручності для відпочинку.

Третє – зверніть увагу на маркування виробу. Вона повинна повністю відбивати інформацію про виробника цієї продукції, а також усі відомості про склад і правила використання. Відсутність інформації на маркуванні може стати негативним моментом у виборі комфортної білизни. Адже це тільки в ваших інтересах купити постільну білизну України хорошої якості.

Четверте – міцність і якість тканини. Наявність плям, товстих ниток може говорити про використання бракованих тканин.

П’яте – зверніть увагу на зовнішній вигляд білизни. Якщо білизна зшита рівно і без ниток, що окремо стирчать, – це свідоцтво фабричного виробництва.

Отже, якщо вам необхідно вибрати красиву, міцну і зручну білизну, на якій приємно прокидатися навіть під звуки будильника, скористайтеся цими простими порадами, і тоді секрет безтурботного сну і хорошого відпочинку буде доступний і вам. Адже хороший сон покращує самопочуття і піднімає настрій на увесь день.