Вибираємо дитяче ліжечко

дитяче ліжечко

Ось і настала та година, коли у вашому будинку з’явився малюк. Тепер вам необхідно придбати для малюка ліжечко, але ви абсолютно не знаєте, яке ліжечко краще купити.

По-перше, варто віддати перевагу натуральним матеріалам. Тобто, краще всього, якщо ліжечко буде дерев’яним. Якість складання дерев’яних ліжок може бути різною. Але, навіть якщо це буде найдешевше дерев’яне ліжечко, воно все одно не поступатиметься моделям з пластика або металу, оскільки натуральні матеріали ніколи не шкодитимуть.

Шкода, приміром, від металевих ліжечок очевидна: коли у дитини почнуть різатися зубки, він просто зіпсує їх об борти, намагаючись почухати ясна, до усього іншого в організм малюка може потрапити фарба, якщо барвисте покриття виявиться неякісним і неміцним.  А ліжечко з пластикових деталей просто незабаром дасть тріщину і зламається.

По-друге, варто придбати не просто ліжечко, а  ліжечко-гойдалку. Якщо ви зможете гойдати ліжечко рукою, це полегшить процес засипання, та і ви, відповідно, не так сильно втомлюватиметеся, що особливо важливо в період перших місяців життя малюка.

Немає особливої необхідності купувати ліжко, поєднане із столиком для сповивання або комодом. Такі моделі тільки на вигляд здаються практичними і компактними. Це далеко не так. Те, чого вам бракує, можна докупати окремо. Ліжко повинне використовуватися строго за призначенням і зайві деталі ні до чого.

І, по-третє, віддайте перевагу ліжечку, де рівень дна регулюється, щоб ви могли підняти або опустити дно, коли прийде час і ваша дитина підросте, щоб малюк не випадав.

P.S. Когда ваш малыш подрастет можете купить ему более взрослую кровать. Например, очень популярны детские кровати в виде машины или других игрушечных объектов – это сделает комнату веселее и ярче.