Вибираємо фату

Вибираємо фату

Вибираємо фатуФата – аксесуар нареченої, який робить її образ більше повітряним, казковим, романтичним. У наш час у весільних салонах можна знайти безліч моделей цієї чудової прикраси, кожному з яких відповідає свій образ і стиль.

Весільна сітка-вуаль прекрасно підійде до сукні в стилі ретро, незалежно від того довгою вона буде або короткою. Така фата прикриє ваше обличчя, але відкриє довгу, витончену шию. Якщо у вас весілля в стилі ретро або стиляг, то це ваша модель фати.

Довга ретро фата – це те, що ніколи не вийде з моди. Муслінова або мереживна, вона доходить до підлоги або ж переходить в шикарний шлейф. Єдине правило, яке варто враховувати: з такою фатою піде тільки скромна, проста, але витончена сукня без химерних прикрас.

Мереживна королівська фата стане дивовижним доповненням як на весіллі, так і на вінчанні. Довжина її може бути до ліктя, а може і повністю прикривати ваші руки. Така фата може бути повністю з мережива або ж з мереживною окантовкою, візерунком або вишивкою.

Кольорова фата так само стає усе більш популярною. Вона прекрасно підійде до кольорової сукні або ж до кольорового доповнення на ній, будь то декольте або пояс. Це дозволить зробити ваше весілля яскравішим і таким, що запам’ятовується. Весільний каталог Girko.net допоможе вам знайти сукню та інші атрибути весілля у своєму місті.

Щоб підібрати потрібний вам фасон фати, не бійтеся міряти і експериментувати, але пам’ятаєте одно правило: чим простіше сукня, тим більше пишного декору може бути на фаті, і навпаки, чим складніше і незвичайніше сукня – тим простішою має бути фата.