Вибираємо дитячі іграшки

дитячі іграшки

дитячі іграшкиВашій дитині вже 2-3 місяці, і він почав цікавитися іграшками? Тоді, шановні батьки, навчіться їх правильно вибирати. Будь-яка з них повинна не лише розважати дитину, але і розвивати. Перші іграшки служать для привертання уваги малюка. Вони зазвичай дуже яскраві, різноколірні, видають різні звуки, зручні для хапання маленькою ручкою. Сучасні брязкальця і підвісні іграшки до ліжечка настільки різноманітні, що при їх виборі батьки можуть провести в магазині цілий день. До речі, запитаєте у продавця сертифікат якості.

Ближче до року треба купувати іграшки для хапання, перебирання, перекочування по підлозі. Малюк вже може нанизувати пірамідку або стукати молоточком по дерев’яних гвоздиках (є така іграшка). Сьогодні дуже поширені спеціальні куби, на кожній стороні яких отвір у формі геометричної фігури. Дитина повинна помістити всередину шість предметів, кожен з яких може пройти тільки через один отвір. Можна починати збирати прості конструктори. Купити різні дитячi товари легко через інтернет магазин.

У цей же період можна купувати спеціальні книжки для розвитку. Вони зроблені з таких матеріалів, які не рвуться і не розмокають (адже малюк цілком може затягнути її в рот). Дуже подобаються малюкам іграшки для купання. Особливо якщо вони забезпечені звуковими ефектами і добре стискаються.

При купівлі іграшки читайте, для якого вона віку. Це пишуть не просто так, адже в іграшках для старших діток можуть бути дрібні деталі, здатні завдати серйозної шкоди малюкові. Безпека – головне, якщо йдеться про дітей.