Як правильно вибрати замок для нової двері коли старий вже не працює

замок для нової двері

замок для нової дверіЗахист будинку і будь-якого іншого приміщення безпосередньо залежить від надійності вхідних дверей. І мова йде не стільки про практичність самого дверного полотна, як про якість замкової системи. Це важливий момент, який слід враховувати при купівлі вхідних дверей. Замковий механізм не повинен бути простим. А краще комбінувати кілька типів замків, відмінних по відкриванню і функціонуванню.

Чи існує найнадійніший замок?

Існує, якщо правильно поєднувати комбінацію замикаються механізмів!

Яких основних видів бувають замки?

В першу чергу хотілося б згадати накладні замки. Вони часто встановлюються на двері з натурального шпону або деревини. Замок легко встановлювати, зручно ним користуватися. На металевих дверях його використовують як доповнення до врізного механізму.

Таким чином, ми плавно перейшли до врізного типу замків. Продукція використовується в основному для металевих вхідних дверей. При правильній установці замок не буде помітний. Запірні функції на висоті, втім, як і стійкість до злому. Вибір між першим і другим варіантом замків грунтується виключно на індивідуальних перевагах, адже технічні характеристики тут практично ідентичні.

Дверні замки та їх призначення

Тут все гранично ясно: є замок, що замикає, а є фіксуючий. Перший варіант не комплектується додатковими ручками. Фіксуючий замок трохи відрізняється конструкцією: в його основі лежить фіксатор – язичок, що спрацьовує в закритому стані. Щоб зрозуміти, як правильно вибрати замок, потрібно визначитися і з типом механізму.

Вчимося відрізняти типи механізму

Найбільш поширеним типом механізму є рейковий. Як приклад можна привести ригелі. Такий тип замків не є надійним і легко розкривається. Досить зловмисникові використати спеціальний інструмент, який зрушить ригеля. Електронний замок, який не передбачає наявність замкової щілини. Встановивши код, замок буде відпиратися по сигналу брелока. Перекодування – дуже простий процес. Єдиний мінус таких замків – можна забути код.

Переходимо до розгляду сульвадних замків. Такі екземпляри в основному практикуються при складанні сейфів. Виходячи з цього, можна зробити висновок про високий ступінь надійності замкової системи. Замок такого типу легко протистоїть злому. Зловмиснику буде складно підібрати відмичку до нього. Механізм заснований на спільній роботі зубців від ключів і пластин. Чим більше пластин буде в замку, тим важче буде впоратися з такою системою.

Останній вид замків – циліндрові. Механізм передбачає вибудовування конкретної комбінації маленьких циліндрів. При розбіжності хоча б одного з елементів замок не відкривається. Надійність замка безпосередньо залежить від кількості маленьких циліндрів в ньому. Отримати консультацію з замкових механізмів та придивитися до асортименту ви зможете на відповідній сторінці інтернет-магазину дверей Домтехнік.

До такого замку підійде тільки одна комбінація ключа. Найцікавіше, що замки такого типу стійкі навіть перед впливом кислоти і луги. Вони не можуть бути висвердлені або зламані. Звичайно, механізм коштує дорого, але від цього залежить безпека житла. У кожного замку є певний ступінь захисту, але будь-який фахівець по дверях вам скаже, що основний критерій надійності – це лише час. Більш високі запірні властивості замків говорять про те, що зловмисникові потрібно витратити більшу кількість часу і особливі інструменти, щоб взламати двері.