Як правильно вибрати взуття

взуття

взуттяНайвдаліший вибір для будь-якого сезону – взуття з натурального матеріалу, яке дозволить шкірі ніг дихати і не перешкоджатиме природному теплообміну. Рекомендується взуття з натуральної шкіри, нубука, замші, текстилю. Взуття з шкіро замінника може бути небезпечним для здоров’я, особливо це стосується літнього взуття: під впливом температури різні хімічні складові цього матеріалу починають взаємодіяти з шкірою ніг. До того ж взуття з шкіро замінника не пропускає до ніг повітря. В результаті можна “заробити” попрілості або грибкові захворювання.

Якщо ви все-таки купуєте взуття з штучних матеріалів, упевніться, щоб хоч би підкладка черевика була з натуральної шкіри або текстилю – для здоров’я, передусім, важливий матеріал, з яким безпосередньо стикається нога. Також слід звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена устілка. У ідеалі вона повинна вбирати неприємні запахи, відводити вологу, вбивати бактерії – прекрасно, якщо устілка просякнута спеціальним антибактеріальним складом. Доречі на сайті магазин брендов Ле Бутик Leboutique.com зможете підібрати классний одяг до будь-якого взуття.

Не забудьте, що натуральні матеріали, на відміну від штучних, розношуються і з часом набувають форми стопи. До речі, в жарку погоду ноги трохи набрякають, майте це на увазі, якщо купуєте літнє взуття. Влітку не рекомендується носити лакове взуття, що погано пропускає вологу і повітря. У лакових туфлях можна відправитися на яку-небудь урочистість, а на кожен день краще мати відкритих босоніжок або туфлі з натуральних матеріалів.

Для весни і осені важливо, щоб черевики не пропускали воду і в той же час дозволяли нозі “дихати”. Якщо демісезонні черевики або чоботи застібаються за допомогою блискавки, вона повинна починатися не занадто близько до підошви, інакше ноги промокатимуть якщо ви вступите навіть в неглибоку калюжу. На відміну від літнього взуття, чоботи не повинні прилягати до ноги впритул (ви адже їх не носитимете на голі ноги) – треба приміряти їх на щільну шкарпетку.