Як вибрати і встановити акрилову ванну самостійно

встановити акрилову ванну

встановити акрилову ваннуВанни з акрилу є найдоступнішими за ціною, відрізняються різноманітністю кольорів, відтінків і конфігурацій, вони можуть бути прямокутними, кутовими, круглими. Різноманітність конфігурацій досягається методом гарячого пресування, після чого акриловий лист армується деревно-стружковими плитами, щільним поліуретаном або металевою сіткою.

Не вибирайте складні по конфігурації акрилові ванни з множиною виступів і елементів, чим складніше дизайн ванни, тим нижче за якістю матеріал використаний для її виготовлення. Для того, щоб вибрати якісну ванну, зверніть увагу на її поверхню, вона має бути гладкою і глянсовою, а каркас для неї повинен утримувати верхній периметр ванни на кожному розі і не бути суцільним. Суцільний каркас типу куба з пінопласту, говорить про крихкість виробу і недоброякісності матеріалу. Можна пошукати в інтернеті спеціальні інтернет магазини по запиту ванны акриловые або зразу перейти на сайт santehnika-24.com.ua.

У скромні по площі санвузли підійдуть прямокутні ванни. У приміщення квадратного типу впишуться кутові ванни з однаковими довжинами сторін, а в прямокутні приміщення з різними. Великі по площі санвузли не обмежені вибором конфігурації ванни, деякі виробники ввели у свій асортимент навіть двомісні ванни.

Як встановити акрилову ванну

Якщо ви придбали настановний каркас для ванни, в паспорті є присутньою поетапна інструкція по монтажу устаткування. У тому випадку, коли каркасна рама недоступна, треба розпочати з установки ванни на ніжки, які вирівнюються підкручуванням болтів. Після цього ванну під’єднують до устаткування, пригвинчують злив і переливання.

Наступним етапом треба зміцнити ванну, викладаючи  цеглу між ніжками, утворюючи як би постамент для дна, і дві стінки, на яких лежатимуть короткі борти ванни, що виступають, між дном і кладкою необхідно залишити відстань в товщину долоні і дочекатися повного висихання цементу. Завершальним етапом ванну наповнюють водою, а відстань між дном і цеглою заливають монтажною піною, воду зливають після повного твердіння піни. Борти між стіною і ванною герметизують самоклеющимся ущільнювачем.

Після цього встановлюють лицьовий екран з гіпсокартону або тонкого пінобетону, в якому можна передбачити дверці і полички для господарських дрібниць. Увесь периметр ванни герметизують санітарним силіконом. Вірно вибрана і надійно закріплена ванна довготривало служитиме і тішитиме око своїм не тьмяніючим забарвленням і теплою водою.