Як вибрати телевізор?

телевізор

телевізорТелевізор є невід’ємною частиною життя людини. Адже величезну кількість часу люди проводять за переглядом різних телепередач. Як серед величезної маси пропозицій знайти найкращі? Щоб не помилитися при виборі такого важливого, нерідко, дорогого пристрою варто дотримуватися декількох простих правил.

Приходячи в магазин покупець повинен знати максимальну суму, яку він готовий віддати. На жаль, іноді трапляється так, що вибраний людиною ідеальний телевізор, що відповідає усім його запитам, бажанням і претензіям просто не відповідає фінансовому положенню гаманця клієнта. Щоб уникнути таких ситуацій, коли покупець, вже закоханий в товар, не може за нього заплатити, краще відразу розглядати асортимент, що відповідає вашим фінансам.

Визначтеся з розміром екрану. Якщо ви усе життя мріяли про великий екран в усю стіну, схожий на домашній кінотеатр, але при цьому габарити його приміщення не дозволяють вам таку розкіш, краще відмовитися від подібної купівлі. У багатьох випадках досить складно визначити ідеальний розмір екрану. Звичайно, існує величезна кількість шаблонів і розрахунків, що дозволяють зрозуміти зразковий мінімум і максимум, але бажаніше відштовхуватися від вашого минулого досвіду.

Види телевізорів. Телевізори розрізняються технологією відтворення картинки. Технологія грає важливу роль в ціні.

Електронно-променевої трубки.

Телевізори з електронно-променевими трубками (ЕПТ) підходять малобюджетному клієнтові, з великим простором під вибраний товар. ЕПТ – великі квадратні старі добрі коробки, добре відомі більшості людей. Головним їх достоїнством можна вважати довговічність, хорошу ремонтопридатність, непогане зображення і низьку ціну. Без сумніву, не можна віднести ці моделі телевізорів до технологічних, повних функціями, телевізорам. ЕПТ мають обмежене число можливостей.

ЖК (LSD)

Рідкокристалічні телевізори найбільш поширені у наш час. Вони відрізняються низьким електроспоживанням і якісним зображенням. Через те, що рідкі кристали на екрані телевізора мають обмежений кут огляду, якість картинки безпосередньо залежить від розташування спостерігача. До речі можна купити вельми доступні і якісні телевізори Saturn saturn.technoportal.ua/tv.html в магазині Technoportal.

LED

LED телевізори це більше оновлена і вдосконалена версія LSD телевізорів. Відрізняються вони лише тим, що тепер дисплей підсвічує світлодіодами, на відміну від ранніх моделей на люмінесцентних лампах. Такі телевізори мають яскравішу і контрастнішу картинку.

Плазмовий телевізор

Плазмовий телевізор має кращу картинку з усіх вищеперелічених. Головним чином через абсолютно інше формування пікселів. Нова технологія виробництва картинки дозволяє плазмовим телевізорам позбавитися від обмеження кута огляду, отримати абсолютно новий рівень перенесення кольорів – ще яскравіша картинка, з відсутністю відблисків. На жаль, такі телевізори мають свої недоліки – недовговічність, високе енергоспоживання, висока ціна.