Як вибрати синтезатор

синтезатор

синтезаторСинтезатор вибирається для кожного індивідуально. Головними критеріями є клавіші, які можуть бути напівпідвішені або кнопкові, у натуральну величину або зменшені, і якість звучання має бути задовільною для покупця. Окрім цих якостей, важливо, щоб синтезатор мав роз’єм під навушники, роз’їм під USB-накопичувач, клавіші у натуральну величину ну і так далі.

Все залежить від того, для яких цілей купується продукт, оскільки призначення у них теж бувають різні. Причому з кожним роком інструмент покращується, і падає ціна на торішні моделі, що теж не маловажно. Якщо ціна грає вирішальну роль, то краще не гнатися за модою, а узяти синтезатор старого зразка, або ж почекати доки впаде ціна на бажаний. Технології зараз розвиваються із скаженою швидкістю, так що довго чекати не доведеться.

Важлива так само і вага апаратури і підтримка акумуляторних батарей. Якщо купувати синтезатор для будинку – те ці чинники великої ролі не зіграють, а якщо потрібно кудись носити його з собою, то тут варто гарненько подумати. Важать синтезатори всі приблизно однаково, а ось без мережі здатні працювати не усі.

У синтезаторів є безліч звуків, на які теж слід звернув увага. Їх число коливається від 100 до 1000 і більше, але як правило актуальні з них лише декілька десятків. Ще один критерій, це термін служби. Невідомо скільки прослужить той або інший синтезатор, але абсолютно однозначно, що купувати потрібно не з рук, а саме в магазині, так би мовити “з нуля”.

P.S. Покупать себе новый инструмент не обязательно в офлайновом магазине. Вы легко найдете синтезаторы в специализированных онлайн магазинах, например на сайте storgom.com.ua. Если плохо разбираетесь в теме, пообщайтесь с консультантом.