Як вибрати сантехніку

сантехніка

сантехнікаПри виборі сантехніки за розміром, потрібно враховувати усіх членів сім’ї. За кольором у кожного свої переваги, як говоритися на смак і колір, товариша немає. Хтось хоче що б все блищало і виблискувало, хтось хоче в квіточку, кожному своє.

Усю сантехніку, тим більше якщо санвузол поєднаний, краще вибирати одного виробника і однієї партії. Якщо різний час випуску, навіть одного виробника, колір наприклад ванни, може трохи відрізнятися від кольору раковини. Зупинимося детальніше на різних елементах.

Раковина: в основному виготовляють з кераміки, по структурі пористий матеріал, потрібно врахувати при чищенні. Раковину краще вибирати із захистом від переливання. Раковини виготовляють з різного матеріалу: сталь, мармур і скло.

Унітаз: вибір широкий, як від розміру так і дизайну (є де розгулятися). Бувають підлогові і підвісні. Матеріал використовують в основному фаянс і фарфор. Фаянс легко чиститься від забруднень. Велику роль в унітазі грає злив, вертикальний, горизонтальний і під кутом. Вертикальний і горизонтальний дозволить встановити унітаз ближче до стіни. За цим принципом робиться вибір і біде. Купити біде можна тут http://www.sansvit.com.ua/category_686.html.

Ванна: виготовляються з різного матеріалу, самі ходові чавун, метал і акрил. Металева ванна шумна при наповненні водою, погано тримає тепло. Чавунна ванна досі вважається найдовговічнішою, при правильному догляді. Останнім часом все більшу популярність набирають акрилові ванни. Полімер краще зберігає колір і легко чиститься.