Як вибрати хороший принтер

принтер і сканер

принтер і сканерПерш ніж вибирати новий принтер варто розібратися, для якої мети він вам необхідний. Наприклад, якщо ви плануєте друкувати фотографії, то слід орієнтуватися на моделі, в яких є приставка Photo. Якщо ж вам потрібний принтер для офісних потреб, то варто пошукати апарат з компактним картріджом.

Декілька радих з вибору принтера для будинку. У випадку якщо вам необхідний друк в кольорі, і при цьому вільних фінансів у вас не так багато, слід вибрати струминний принтер. Якщо пристрій потрібний для будинку, не забудьте уточнити, наскільки сильний він видає шум під час роботи. Річ у тому, що дуже багато недорогих лазерних принтерів при друці і ініціалізації сильно шумлять, що однозначно викличе у вас дискомфорт.

При виборі струминного принтера непогано було б зупинитися на пристроях з окремими картріджами, оскільки їх обслуговування набагато дешевше, та і заміна картріджа не складе особливих труднощів. Шукайте принтери, які вже зарекомендували себе як надійні і довговічні і мають багато позитивних відгуків. Інколи стають у нагоді спеціалізовані пристрої наприклад принтер Zebra гарно справляється із друком штрих-кодів. Не прагнете придбати принтер за найнижчими цінами, оскільки, як правило, надалі такі моделі працюють гірше і вимагають чималих фінансових вкладень.

З’ясуєте, скільки копій може надрукувати картрідж, і число копій, що як рекомендується, в місяць у вибраній вами моделі. Пам’ятаєте також, що підвищена ємкість картріджа може істотно заощадити гроші на регулярній його заправці. Ще одним важливим критерієм у виборі є зовнішній дизайн принтера, адже певною мірою він також є деталлю інтер’єру.