Який поверх вибрати, купуючи квартиру

поверх квартири

поверх квартириПродавці квартир, розташованих на першому поверсі,  часто вимушені поступатися потенційному покупцеві приблизно 20% вартості квартири. А в квартирах “хрущовках” сума знижки може досягати максимальних меж. Це обумовлено наявністю значних недоліків житла, передусім – це вихлопні гази від машин, запах з урн (особливо якщо вони знаходяться поряд з вашими вікнами), вогкістю квартири від підвалу, наявністю комарів, а також рисками грабежів і зломів.

Виключенням тут є продаж квартир під офіси, особливо якщо будинок розташований у багатолюдному місці або поряд із жвавою трасою. У новобудовах подібні проблеми відсутні, оскільки спочатку перші поверхи будинку будуються з урахуванням використання під комерційні цілі, вони є нежитловими.

Так який же поверх вибрати, придбаваючи квартиру. Якщо йдеться про безпеку для здоров’я, то кращим варіантом стануть перші 2-3 поверхи. Адже на випадок пожежі або стихійного лиха, коли виникає необхідність евакуюватися через вікно, покинути будинок простіше з першого або з другого поверху.

А ось квартири на останніх поверхах панельних будинків, особливо якщо у будинку не передбачений технічний поверх, дійсно не притягають покупців із-за регулярного протікання даху, із-за слабкого натиску води і інших несприятливих чинників. У людей, що живуть на високих поверхах, в приміщенні відсутня хороша вентиляція, при часто непрацюючому ліфті їм доводиться пішки підніматися на свій поверх. Продавці таких квартир теж вимушені робити знижку, але в даному випадку вона буде значно менше (7-10%).

P.S. Собственно данные советы или точнее будет сказать нюансы при покупке квартиры актуальны для всех городов, неважно хотите вы купить квартиру в новороссийске или скажем в Питере. Спальные районы практически везде одинаковые, единственное, конечно, разница будет в цене.