Як вибрати мр3 плеєр

мр3 плеєр

мр3 плеєрДля меломанів мр3 плеєр просто необхідна річ. Здавалося б, що вибрати його зовсім не складно, але і тут є свої труднощі.

Зараз мр3 плеєри дуже компактні, у відмінності від їх попередників, які були дуже великі по розмірах і займали багато місця. Якщо вам плеєр потрібний тільки для того, щоб слухати музику, то досить вибрати найпростіший мр3 плеєр. Важливо тільки, щоб він якісно відтворював аудіозаписи і ловив радіо. Ще, плюс в тому, що його не доводиться часто заряджати. Одним з найкращих прикладів такого плеера є iPod nano http://www.notus.com.ua/iPod-nano компактний та зручний.

Якщо ви не звикли нудьгувати, то вам підійде медіаплеєр, який дозволить вам не лише відтворювати музику, але ще переглядати кліпи, фільми і фотографії, але мінус його в тому, що він має обмежений час роботи без заряджання. Існують також стаціонарні медіацентри, які можна підключати до комп’ютера або телевізора і переглядати фотографії і відеоролики.

Отже, визначившись який саме плеєр ви хочете придбати, треба вибрати необхідний для вас об’єм пам’яті. Якщо ви не звикли постійно оновлювати свій плейлист, то вам добре підійде карта пам’яті на 2 або 4 Гб. Якщо ж колекціонувати усі нові і нові пісні для вас обов’язково, то у такому разі необхідно купити карту пам’яті на 16, 32, ну або ж на 64 Гб, що дозволить вам вмістити аш до 16000 пісень.

Наступним кроком служить вибір екрану. Прості мр3 плеєри мають дуже маленький екран, або ж він у них відсутній. Розмір екранів медіаплеєрів коливається від 1 до 7 дюймів, ну а стаціонарні медіацентри (чи як їх ще називають медіаплеєри-приставки) екранів взагалі не мають.

Важливим аспектом також є додаткові функції. Якщо вам, наприклад, важливо виходити в інтернет завжди і скрізь, то буде відмінно, якщо у вашому плеєрі буде присутнім Wi – Fi. Якщо ж для вас важливий стиль, то відповідним вибором служитиме плеєр з сенсорним екраном. А якщо ж вам часто набридає музика, записана у вашому плеєрі, то FM- радіо буде дуже до речі. Диктофон, вбудований в плеєр, дозволить вам робити необхідні для вас записи, а Bluetooth обмінюватися файлами з іншими пристроями.

Якщо ви куди-небудь їдете і при цьому в дорозі збираєтеся довго слухати музику, то тоді вам краще придбати той, що має тривалий термін роботи без заряджання. Якщо ж для вас це не так важливо, то досить буде купити батарею, розраховану на 10-15 годин роботи в добу.

Важлива також вага і розмір вашого плеєра. Це ви повинні визначити, враховуючи те, як ви будете носити ваш плеєр. Якщо вам звичніше носити все в кишенях, то і плеєр відповідно підійде той, що вільно поміщатиметься в кишені. Якщо ви постійно ходите з сумкою, то тут розмір вже не так важливий.