Як вибрати люстру

вибрати люстру

вибрати люструНа сьогодні на ринку представлена безліч різних люстр, починаючи від звичайнісіньких і простих, закінчуючи унікальними сучасними варіантами. Але, незважаючи на запропонований асортимент, зробити правильний вибір дуже важко.

Для кожного приміщення (кухня, вітальня і так далі) підійде своя люстра, але перед тим, як говорити про це, варто запам’ятати декілька правил. Перше – при купівлі необхідно вибирати найбільш економну люстру в плані енергоспоживання. Друге – необхідно звернути увагу на кількість різних режимів включення люстри, а також на можливість зміни потужності освітлення. І останнє – тип використовуваних ламп. Звичні усім лампи розжарювання є дуже неекономними, тому краще всього розглянете інші варіанти.

Тепер переходимо до приміщень і люстр, призначених для них. Перша кімната – вітальня. Необхідно, щоб світло у вітальні було яскравим, але в той же час теплим, що створюватиме комфорт. Також слід враховувати, що люстра в такому приміщенні горітиме дуже довго, тому необхідно вибирати економні моделі. Зараз є безліч варіантів для інтер’єру сучасні лютри – лаконічні та стильні прикрасять вашу вітальню.

Далі мова піде про спальню. Для неї підходить люстра, випромінююча тепле світло, яке спонукає до відпочинку, розслабляє. Ідеальним варіантом буде люстра з пультом управління і декількома режимами освітлення.

Наступне приміщення – дитяча кімната. Тут діти веселяться, грають і відпочивають. Тому люстра повинна відповідати “настрою” цієї кімнати. Також люстра має бути безпечна, щоб не травмувати дитину. Через це слід вибирати такий варіант, в якому буде якомога менше скляних або кришталевих елементів. Для дитячої підійде варіант з декількома режимами освітлення. Оскільки приміщення призначене для дітей, то і колір люстри має бути веселим, незвичайним.

Передпокій. Тут слід бути небагатослівним. Головна порада – придивитеся до люстр з можливістю зміни напряму світла. Ви можете встановити такі в коридорі і самі відрегулювати подання світла в необхідну сторону або кут, що дуже зручно.

Кухня. Люстра для кухні має бути виконана з такого матеріалу, який легко піддається відчистці, оскільки кухня це те місце, в якому можливі різні забруднення. Тут теж можна придивитися до варіанту зі зміною напряму світла, щоб направити світло в ту частину, в якій воно найбільш важливе.