Який краще вибрати ламінат

вибрати ламінат

вибрати ламінатДійсно, таке підлогове покриття, як ламінат, останнім часом набув особливої популярності. Тому саме дане покриття часто використовується, як в ремонтних роботах в офісних приміщеннях, так і приватних міських квартир. При цьому мало, правильно провести його монтаж, але, безсумнівно, впливає на термін експлуатації ламінату, правильний його вибір.

Як правило, купити ламінат у Мінську, Москві, Києві чи в будь-якому місті, можна практично в будь-якому будівельному магазині, а отримав він такої популярності, завдяки масі його позитивних якостей і властивостей. У порівнянні з паркетом, ламінат менш схильний до негативного впливу вологи, що дозволяє часто проводити вологе прибирання в приміщеннях з ламінованим статями. До того ж цей матеріал досить просто укладати, він не дуже дорогий, красивий і довговічний. Однак щоб даний підлоговий матеріал прослужив тривалий час, насамперед необхідно вивчити хоча б його основні види, яких нині на будівельному ринку з’явилося багато.

Зазвичай від ламінату хочуть, щоб він був максимально стійкий до різних механічних навантажень, при цьому, зносостійкість матеріалу, безпосередньо залежить від класу, а всього їх налічується 6 штук. У приміщеннях, з малою прохідністю, можна використовувати ламінат класу 22-23, не переносить великих і постійних навантажень. Ламінат такого класу більше підходить, для спалень, дитячих та кімнат відпочинку.

У передпокоїв ж, навпаки, доцільніше використовувати ламінат більшого класу, тобто: 31-32-го. Так як він заздалегідь розрахований на перенесення великих навантажень і є комерційним. Максимальною міцністю володіє таке підлогове покриття 33-го класів, оскільки має саму товсту дошку, яку можна використовувати у всіх типах приміщень від прихожих, до офісів та спортивних залів.

На вибір даного матеріалу також впливає тип його сполуки, наприклад: Lock і Click, з яких Click-з’єднання вважається найбільш надійним і технологічним. Замкові з’єднання всіх ламінованих матеріалів повинні бути просочені водовідштовхувальним складом, наприклад: воском, вологостійкість яких істотно впливає на тривалість їхнього використання.

P.S. При глобальном ремонте в квартире нужно решать многие вопросы, если вы думаете что куплю двери межкомнатные и на этом все закончится – вы ошибаетесь. Напольное покрытие, отделка стен, окна – это лишь малая часть.