Як вибрати дезодорант

дезодорант

Сьогодні постараємося з’ясувати, як правильно вибрати дезодорант, щоб проблема неприємного запаху і мокрих плям обходила вас стороною. Як показує практика, велика кількість жінок, вибирають дезодорант, методом проб і помилок, орієнтуючись на його запах.

Якщо ви страждаєте сильним потовиділенням, який практично не має запаху, вам варто зупинити свій вибір на антиперспіранті. Дезодоранти такого типу містять у своєму складі речовини, які зменшують безпосередньо саме потовиділення, закупорюючи потові залози.

Якщо ж вас навпаки турбує проблема різкого запаху, при цьому саме потовиділення не занадто сильне, вам варто звернути увагу на дезодоранти, до складу яких входять речовини, що знищують бактерії, сприяючі неприємному запаху.

Сучасна косметологічна індустрія, пропонує безліч дезодорантів і антиперспирантов у вигляді спреїв, стіків, гелів, серветок, а також в кулькових варіантах. Ви можете також придбати дезодорант-антиперспірант, який діє відразу в двох напрямах: зменшує потовиділення і знищує неприємний запах.

Ви можете зіткнутися з проблемою, коли придбаний вами дезодорант, не чинить потрібної дії, але найчастіше причиною такої проблеми, являється неправильне його застосування. Наносити дезодорант необхідно на суху, витерту шкіру, після прийняття ванни або душа.

Якщо вас застала зненацька ситуація, і у вас під рукою не виявилося цього засобу, не переживайте! Ви можете скористатися способом, який активно користується попитом у бразилійок. Для цього вам необхідно узяти дві дольки лимона і покласти їх в пахвові западини на декілька хвилин. Такий спосіб, допоможе вам позбавитися від зайвого потовиділення на цілий день.

Також можна використати ефірну олію шипшини або сандалову олію. Для цього треба змочити ватний диск декількома краплями олії і протерти шкіру пахв. Також ви можете використати оцет або звичайний тальк.