Як правильно вибрати бюстгальтер?

вибрати бюстгальтер

Навряд чи знайдуться серед жінок ті, хто байдужий до вибору нижньої білизни. Ще б пак, адже в красивій нижній білизні жінка відчуває себе привабливою і сексуальною, а впевнена у собі і своїй красі жінка стає просто чарівною. Якщо ви з тих жінок, які ретельно вибирають собі нижню білизну, ми дамо Вам декілька простих рекомендацій про те, як вибрати відповідну саме вам нижню білизну. Сподіваємося, наші підказки допоможуть Вам у виборі такого бюстгальтера, який буде радувати Вас довгий час.

Яким повинен бути «правильний» бюстгальтер. В першу чергу він повинен бути для Вас зручним і він обов’язково повинен подобається вам. Навіть якщо Ви вибрали дуже гарну еротичну білизну, в якій Вам некомфортно (давлять лямки або натирають шви), такий бюстгальтер не можна назвати підходящим.

Прекрасно, якщо він виготовлений із натуральних матеріалів. Так, наприклад, для тривалого носіння краще вибирати моделі з бавовняних тканин. Взагалі вибрати бюстгальтер інколи складніше аніж взуття garments.wikimart.ru/to_women котре також непросто знайти для себе.

Якщо Ваш вибір – бюст з кісточками, він повинен сидіти на Вас комфортно, кісточки не повинні упиватися в тіло. Під час вагітності та грудного вигодовування, а також для занять спортом краще зупинити свій вибір на спеціальній білизні. Щоб Вам було легше зорієнтуватися у виборі, важливо знати про те, які існують типи цієї нижньої білизни:

Класичний – із закритою м’якою чашкою, верхня і нижня половинки якої однакові по висоті. Така нижня білизна дуже добре підходить будь-якій жінці і особливо актуальна для дам з великим розміром грудей, але його Ви не зможете одягти з глибоким декольте.

Балконет – назва походить від особливості конструкції його чашок, які нагадують своєю формою балкончики. У нижній частині чашки вшиті кісточки. Балконет добре піднімає груди і відмінно підходить для дівчат з невеликим розміром. Він просто чудово виглядає під блузкою, або сукнею з глибоким декольте. Пуш-ап («push-up») – це бюстгальтер, який дозволяє додати додатковий об’єм і підняти груди завдяки спеціальним вставкам в чашечці ліфчика. Вставки, як правило, можуть бути виконані з силікону або з паралону.

Безшовний бюст – популярна модель для успішних жінок, без швів на чашечці, ідеально підходить під облягаючі блузи і сукні з тонких матеріалів. Знайти свій ідеальний бюстгальтер нелегко, але він того вартий.