Правильний вибір жіночої білизни

жіноча білизна

Дуже важлива справа для жінки – вибрати хорошу білизну, щоб було красиво, зручно, щоб почувати себе стрункою і підтягнутою. Насамперед вгадайте з розміром! Тісні трусики і, особливо, ліфчик – ця мука і шкода здоров’ю. Так, але і занадто вільна білизна не годиться, вона вас спотворюватиме. Так що добре підберіть розмір, це важливо!

З яких тканин роблять хорошу білизну? Звичайно ж, з натуральних – шовкових, бавовняних або типу атласу. Але тільки не синтетика, що викликає алергію і навіть провокує рак. Підберіть собі, скажімо, для зими білизна з бавовни, воно тепліше, а шовкова білизна – для літа.

А як вибрати колір білизни? У набір повинні входити чорний і білий комплекти, а також бажано мати білизну під колір речей, які ви носите. Варто подумати над вашою гаммою! Особливо, якщо ви надінете топік або яку – нибудь мереживну блузу. Гарну білизну можна купити на сайті виробника milavitsa.

Що стосується білизни, яку ми надіваємо в спортзалі або фитнес-клубе, – вимоги до неї зростають. Така спортивна білизна так само не має бути тісною, тим більше не може бути з синтетики, та все ж вона повинне добре облягати і підтягувати тіло. В даному випадку особливо важливо підібрати і розмір, і тканину білизни.

Так що вибір білизни дуже важлива, і не така вже проста проблема для сучасної жінки і від цього вибору багато в чому залежить, чи будете ви почувати себе на всі сто!