Вибір за тобою

вибір

Як це, сидіти, накрившись теплою ковдрою, читати про поранену душу, нічого при цьому не відчуваючи?

Ти пробігаєш очима по чорно-білих рядках не усвідомлюючи – ти не герой цього кінофільму, є й інші,важливіші персонажі. Ти мікроб на тілі всесвітнього сюжету. Весь час, що ти боровся, всі спроби бути кращим, бути щасливим – залишились десь на другому плані таємничого режисера. Ти просто ще один безликий персонаж, масовка, непотрібна деталь величного механізму.

Де взяти сили змінити сюжет? Ти сам володар свого життя, але так хочеться, інколи, тими самими вечорами, знати що хтось спостерігає, що це все не просто так, хочеться бути маріонеткою в руках найкращого, який все влаштує правильно, який буде поруч.

І ти встаєш, рухаєшся вперед, знаходиш ціль. Боротьба продовжується,але відчуття ніби запхали в клітку і забули – чомусь не зникає, а тільки розростається надоїдливим бур’яном в твоїй свідомості.

Запитуєш – що далі? Як все змінити? Як жити, усвідомлюючи свою бездарність, непотрібність, самотність? Це ти мені скажи, мій друже. Як ти, напротязі стількох років, відчував себе живим, відчував себе примарно потрібним?

Хтось крокує прямою дорогою не усвідомлюючи, інший – блукає темними лабіринтами назустріч істині.  Вибір за тобою.